Євро-2021 (U-21). Молодіжна збірна України втратила перемогу в матчі з Данією в компенсований час

Підопічні Руслана Ротаня не змогли перемогти у ключовому поєдинку відбірного турніру молодіжного чемпіонату Європи.

Матч проти збірної Данії для української «молодіжки» був по суті вирішальним, оскільки підопічні Руслана Ротаня самі себе загнали в кут після невдалого старту у відборі до Євро-2021.

І потрібно сказати, що дебют поєдинку проти данців був за синьо-жовтими, які вже на 2-й хвилині могли відкрити рахунок. Нельссон помилився в центрі поля, однак Назаренко в очній дуелі не зміг переграти воротаря господарів, який після удару українця перевів м'яч на кутовий.

Фото прес-служби УАФ

Поступово данці перехопили ініціативу, проте гольових моментів українці супернику створювати не дозволяли, діючи злагоджено. І лише на 29-хвилині господарі скористалися помилкою Бондаренка, але Вінн, виходячи сам на сам, не потрапив у ціль. Відчувши за собою провину, Бондаренко через деякий час хотів виправитися, але його удар наприкінці першого тайму голкіпер господарів парирував на кутовий.

Після перерви збірна Данії активізувалася, створивши два небезпечні моменти. Українці відповіли ударом головою Сікана, але наш форвард не потрапив у ворота. Утім, Данило виправився на 74-й хвилині, ставши автором гола після результативної передачі Топалова. 0:1.

Здавалося, ось вона — перемога, проте вже на 90+5-й хвилині господарі таки відігралися. У метушні біля воріт українців точним ударом відзначився Якобсен. 1:1.

Кваліфікаційний турнір Євро-2021 (U-21). Група 8

04.09.2020

Данія — Україна — 1:1 (0:0)

Голи: Якобсен (90+5) — Сікан (74).

Данія: Крістенсен, Б`єррегор (Ісаксон, 81), Бех, Кліттен (Якобсен, 81), Нельссон, Нартей, Мадсен (Кофод, 62), Холсе (Алвес, 81), Ольсен, Вінн, Дамсгор (Дрейєр, 62).

Україна: Білик, Конопля, Забарний, Чеберко, Дубінчак, Бондаренко (Лєднєв, 90+2), Батагов, Булеца (Чех, 84), Цітаішвілі (Топалов, 71), Назаренко (Луньов,71), Сікан.

Попереджені: Бех (48), Нартей (64), Якобсен (85) — Сікан (66), Конопля (90+3).

07.06.2021 00:53

U-21: збірна Німеччини у фіналі Євро-2021 перемогла Португалію та стала чемпіоном континенту

Збірна Німеччини у вирішальному поєдинку молодіжної першості Європи зд...

29.12.2020 14:00

2020: підсумки року для молодіжної збірної України U-21

Молодіжній збірній України 2020 року довелося обмежитися лише осінніми...

29.11.2020 15:01

Богдан Мілованов: «Молодіжна збірна України в кожній грі викладалася на сто відсотків»