Збірна України з пляжного футболу поступилася у другому матчі Суперфіналу Євроліги

У своєму другому матчі в Суперфіналі Євроліги-2020 збірна України з пляжного футболу поступилася Швейцарії.

Після перемоги у стартовому матчі Суперфіналу Євроліги-2020 в серії пенальті над Німеччиною підопічні Миколи Костенка у другій зустрічі протистояли Швейцарії — восьмій команді світового рейтингу.

Події в матчі розгорталися дуже швидко. Уже до 8-ї хвилини команди обмінялися голами. Рахунок відкрив Глен Ходель, але за дві хвилини Олег Зборовський відновив рівновагу. Із таким рахунком і завершився перший період.

А от у другому сильнішими були наші опоненти. Протягом однієї хвилини Деян Станкович оформив дубль. Спочатку він відзначився зі штрафного, а потім реалізував пенальті.

Однак на початку третьої 12-хвилинки Олег Зборовський відзначився вдруге в цьому поєдинку, влучно виконавши пенальті, і повернув надію синьо-жовтим. На жаль, більшого українська команда зробити не змогла. А от Деян Станкович на 35-й хвилині оформив хет-трик і підбив підсумок у цьому матчі — 4:2 на користь Швейцарії.

Євроліга-2020. Суперфінал. 3 тур

Україна — Швейцарія — 2:4

Голи: Зборовський (8, 28) — Ходель (6), Станкович (16, 17, 35).

Україна: Гладченко, Макеєв, Зборовський, Щериця, Пашко, Сабатюк, Хижняк, Войток, Сіренко, Войтенко, Заворотний.

Швейцарія: Монод, Штейнеманн, Спакка, Станкович, Отт, Тьяго, Вюест, Остген, Ходель, Ванджі.

В іншому матчі сьогоднішнього ігрового дня Суперфіналу Євроліги Франція здолала Німеччину з рахунком 5:4.