ARBER — офіційний діловий одяг українського футболу!

ARBER та Українська асоціація футболу уклали угоду про співпрацю, згідно з якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для національної збірної України та офіційної делегації УАФ.

Угода визначає розширений формат співпраці, що, окрім зазначеного, передбачає створення та активне розповсюдження унікальної спільної капсульної колекції повсякденного одягу ARBER-UAFootball для мільйонів футбольних уболівальників та шанувальників якісного одягу від ARBER.

Фото Володимира Раснера

Даний проект є органічним продовженням довгострокової ефективної співпраці, у рамках якої ARBER одягав збірні України на вдалому чемпіонаті світу 2006 року в Німеччині, домашньому Євро-2012 та Євро 2016 року у Франції.

Підтримка національних виробників є соціально відповідальним кроком Української асоціації футболу та відповідає стратегії провідних футбольних європейських асоціацій (Італія, Німеччина, Англія, Португалія тощо) щодо вибору партнерів для створення офіційних костюмів для національних збірних.

Фото Володимира Раснера

Під Євро-2020 до створення офіційних костюмів для збірної та УАФ були залучені найвпливовіші представники українського футболу (президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, головний тренер збірної України Андрій Шевченко), керівництво бренду ARBER та найкращі італійські виробники якісних матеріалів.

Національну збірну України з футболу та бренд ARBER єднає стиль, впізнаваний та шанований мільйонами прихильників, амбіції, побудовані на прагненні до досконалості, відданість традиціям та наявність неповторного почерку, що сприяє досягненню нових вершин у відповідних сферах діяльності.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.08.2022 17:36

Арбітри й асистенти арбітра змагань ПФЛ склали тести ФІФА з фізичної підготовки

У четвер, 18 серпня на футбольних полях НТК ім. В. Баннікова відбулося...

18.08.2022 09:00

За підтримки Координаційного штабу УАФ у Дніпрі пройшов юнацький благодійний футбольний турнір

У середу, 17 серпня, за підтримки Координаційного штабу УАФ у Дніпрі в...

Підписатися на новини