До уваги ЗМІ! Графік медіазаходів перед матчем Ліги націй Україна — Швейцарія

3 вересня на «Арені Львів» у Львові відбудеться матч першого туру Ліги націй УЄФА між національними збірними України та Швейцарії (початок — о 21.45).

Напередодні, 2 вересня, пройдуть медіазаходи за участі головних тренерів та команд-учасниць стартової гри в Лізі націй.

О 16.30 у конференц-залі «Арени Львів» почнеться прес-конференція наставника швейцарської збірної Владимира Петковича та одного з гравців команди. Тренування швейцарців розпочнеться о 17.00 і буде відкритим для преси протягом перших 15-ти хвилин.

О 18.30 представники ЗМІ матимуть можливість поспілкуватися на передматчевій прес-конференції з головним тренером збірної України Андрієм Шевченком та одним із гравців команди. О 19.00 розпочнеться тренування синьо-жовтих, перші 15 хвилин якого будуть відкритими для ЗМІ.

Увага! Участь у передматчевих медіаактивностях зможуть узяти лише акредитовані на матч журналісти. Вхід та перебування представників ЗМІ на території стадіону будуть дозволені лише за наявності засобів індивідуального захисту.

Також прес-служба УАФ повідомляє, що на час дії на території України карантинних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, уведено кількісні обмеження щодо присутності представників ЗМІ на матчі. Крім того, відповідно до вимог УЄФА до проведення матчів в умовах пандемії, на стадіоні діятиме спеціальне зонування. Тому закликаємо представників мас-медіа бути уважними, дотримуватися встановлених правил і рекомендацій та піклуватися про свою особисту безпеку та безпеку оточуючих.

Як повідомлялося раніше, акредитація журналістів відбуватиметься із суттєвими обмеженнями. Безпека кожного учасника поєдинку — понад усе, саме тому ми повинні чітко дотримуватися встановленого ліміту. Заздалегідь дякуємо за розуміння. Нагадаємо, що акредитація на матч Ліги націй Україна — Швейцарія тривала до 29 серпня. Заявники отримають лист із підтвердженням або повідомленням про відмову в акредитації.

Видача акредитацій здійснюватиметься під час передматчевих медіаактивностей, а також у день гри, 3 вересня, у касі стадіону № 6 зі спеціальною позначкою «Акредитація ЗМІ» за дві години до початку матчу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини