U-21: молодіжна збірна України перемогла у спарингу донецький «Олімпік»

У рамках підготовки до матчів відбірного турніру Євро-2021 (U-21) команда Руслана Ротаня на НТК ім. В. Баннікова провела контрольний поєдинок.

До сьогоднішнього матчу молодіжна збірна України востаннє грала більше дев'яти місяців тому, і ось нова зустріч. Суперником команди Руслана Ротаня виступив колектив Прем'єр-ліги — «Олімпік».

Фото Володимира Раснера

Перший тайм пройшов приблизно в рівній боротьбі, щоправда, синьо-жовті були гострішими в завершальній стадії атак. А вже перший їхній удар у площину воріт досяг мети. Ефектним пострілом метрів із 18-ти відзначився Назаренко. 1:0. Донеччани намагалися щось змінити, але захист збірної України на чолі з Біликом діяв без помилок.

На другий тайм Руслан Ротань випустив практично новий склад, і вже на 50-й хвилині «молодіжка» забила другий м'яч. Результативний удар записав до свого активу Топалов. 2:0.

Після цього «Олімпік» додав, і за дев'ять хвилин рахунок став 2:1. Утім, точними ударами на 67-й і 71-й хвилинах Луньов довів рахунок до розгромного. 4:1. А крапку в зустрічі поставив захисник Бабогло, який головою поцілив у ворота донеччан. 5:1.

Товариський матч

Україна (U-21) — «Олімпік» — 5:1 (1:0)

Голи: Назаренко (18), Топалов (50), Луньов (67, 71), Бабогло (83) — Чогадзе (59).

Україна (U-21). 1-й тайм: Білик, Конопля, Забарний, Чеберко, Дубінчак, Бондаренко, Батагов, Булеца, Цітаішвілі, Назаренко, Сікан. 2-й тайм: Різник, Скорко, Бабогло, Батагов (Стрижак, 69), Корнієнко, Чех, Смирний, Лєднєв (Кащук, 69), Луньов, Топалов, Шуранов.

До 3 вересня «молодіжка» буде працювати в Києві, а потім чартерним рейсом вирушить до Ольборга, де 4-го числа відбудеться матч проти збірної Данії. 8 вересня збірна України в Гельсінкі зустрінеться з однолітками з Фінляндії.

07.06.2021 00:53

U-21: збірна Німеччини у фіналі Євро-2021 перемогла Португалію та стала чемпіоном континенту

Збірна Німеччини у вирішальному поєдинку молодіжної першості Європи зд...

29.12.2020 14:00

2020: підсумки року для молодіжної збірної України U-21

Молодіжній збірній України 2020 року довелося обмежитися лише осінніми...

29.11.2020 15:01

Богдан Мілованов: «Молодіжна збірна України в кожній грі викладалася на сто відсотків»