Збірну України з пляжного футболу перед виступом у Суперфіналі Євроліги очолив Микола Костенко

Збірну України з пляжного футболу до Суперфіналу Євроліги, що відбудеться на початку вересня в португальському Назаре, готує новий наставник — Микола Костенко.

Микола Костенко очолив збірну України з пляжного футболу, змінивши на цьому посту колишнього наставника команди Євгена Вареницю. 44-річний фахівець за сумісництвом залишається й тренером київського клубу «Альтернатива», який нещодавно посів друге місце в цьогорічному чемпіонаті України

«І раніше, коли ми працювали у збірній разом з Євгеном Вареницею, у нас було одне завдання — боротися за найвищі місця. Тому, на мою думку, і зараз ані філософія синьо-жовтих, ані їхні завдання не зміняться. Україна завжди вважалася однією з топових європейських збірних. Ми були учасниками чемпіонатів Європи й світу, тож маємо створити сильну конкурентноспроможну команду.

Можу сказати, що революції у збірній наразі не буде. Її робити просто немає сенсу, адже під час попередньої роботи ми давали результат — ставали переможцями Кубку Європи і Євроліги. Можливо, будуть деякі зміни у складі, але принцип формування збірної залишиться незмінним. У ній мають грати найкращі виконавці пляжного футболу України. Це мають бути лідери команд, які посідають найвищі місця, зокрема, у першості країни», — сказав новий головний тренер.

Першим турніром, в якому мають виступити синьо-жовті під керівництвом Миколи Костенка, стане Суперфінал Євроліги-2020. Він відбудеться 2—6 вересня в португальському Назаре. Свою участь у змаганнях підтвердили п'ять збірних — Португалія, Франція, Швейцарія, Німеччина та Україна. Вони зіграють в одноколовому турнірі.

Наша команда 26 серпня розпочала навчально-тренувальний збір у рамках підготовки до змагань. Він проходить на київській «Гідропарк-Арені» й триватиме чотири дні. А вже 30 серпня збірна України вирушить до Португалії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
22.06.2022 14:01

Визначилися календарі матчів чоловічої та жіночої збірних України з пляжного футболу в Євролізі-2022

Чоловіча та жіноча збірні України з пляжного футболу дізналися розклад...

Підписатися на новини