Ліга націй. Збірна України провела перше тренування в Харкові

Зустріч після тривалої розлуки завжди зворушлива. Майже рік національна команда не збиралася разом через пандемію COVID-19. Тож збірники з особливим піднесенням прибули до свого традиційного місця зібрання в Харкові — готельного комплексу  Superior Golf & Spа Resort.

Вітання імениннику на відстані 

На вході гравців національної команди зустрічав гостинний господар — власник готелю Юрій Сапронов, в якого до того ж сьогодні — день народження. Тренери й футболісти знали про це, тож пан Юрій почув вітальні здравиці просто на порозі свого закладу. Поза тим соціальна дистанція та чітка налаштованість на роботу залишили щирі вітання на відстані. Під час перебування в готелі збірна чітко дотримується всіх вимог карантину: будь-які контакти із зовнішнім світом заборонено. 

Фото Павла Кубанова

Фітнес для першої п’ятірки

Перший робочий вечір на зборі головної команди країни цілком очікувано мав конкретне завдання. Це — важливий початковий крок для приведення виконавців до одного знаменника функціональної готовності. Розпочали роботу гравці, які не брали участі у вчорашніьому поєдинку за Суперкубок України або виходили на заміну у другому таймі (Євген Коноплянка, Віктор Коваленко, Сергій Болбат, Віктор Циганков), а також Олександр Зінченко. Ця група провела фітнес-заняття у тренажерному залі готелю під керівництвом тренера з фізпідготовки Андреа Азаліна. Гравці виконали необхідний набір вправ для активації м’язів. А одразу після цього всі 19 присутніх на зборі футболістів вирушили на «Сонячний».

Фото Павла Кубанова

П’ятеро новачків

Перед початком тренування до гравців звернувся головний тренер збірної України Андрій Шевченко, який охарактеризував напрямок сьогоднішньої роботи та розповів хлопцям, що на них очікує найближчими днями. Одразу після цього тренер із фізпідготовки Іван Баштовий провів традиційну розминку перед заняттям. Для п’ятірки новачків синьо-жовтих вихід на якісно підготовлений газон харківського стадіону був знаковим. Георгій Бущан, Владислав Супряга, Олександр Тимчик, Олександр Сирота та Валерій Бондар уперше взяли участь у тренуванні національної збірної. Початкова робота для дебютантів була тактичною, адже їм слід ознайомитися й засвоїти принципи гри головної команди країни.

Фото Павла Кубанова

Для футболістів, задіяних у вчорашньому матчі, тренування було проведене в ігровому тонусі й мало відновлювальний характер. У той же час Андреа Азалін більш інтенсивно працював із групою, яка раніше виконувала фітнес-вправи, для вирівнювання ігрового навантаження.

Конкуренція породжує мотивацію

Наприкінці заняття частина футболістів, до яких уже традиційно приєднався й Андрій Шевченко, зіграла в тенісбол.

Фото Павла Кубанова

Зарядившись позитивним настроєм після тривалої розлуки, тренери та гравці розпочинають кропітку роботу, яка щодня ставатиме інтенсивнішою. Завтра до колективу збірників приєднається Руслан Маліновський, і з кожним днем число виконавців збільшуватиметься, а конкуренція за місце в заявці зростатиме. Однак підвищена мотивація — звична річ для національної команди, а тому хлопці готові до нових викликів.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
17.09.2021 10:25

Тарас Качараба зазнав травми в матчі Ліги конференцій

Захисник збірної України Тарас Качараба, який учора провів 52 хвилину...

13.09.2021 16:20

Вік-енд для футболістів збірної України: невдалий дебют Харатіна в Польщі та м’ячі Циганкова й Яремчука

Перший після міжнародної паузи клубний вік-енд для футболістів, яких О...

11.09.2021 13:15

Бомбардири збірної України: дебютні голи Шапаренка, Сікана, Корнієнка й новий рубіж Яремчука

Після вересневих поєдинків збірної України сталося одразу чотири зміни...

10.09.2021 15:02

Вік-енд для легіонерів збірної України: можливий дебют Харатіна в Польщі, Яремчук летить на Азорські острови

Перший після міжнародної паузи клубний вік-енд для легіонерів збірної...

Підписатися на новини