Чемпіонат України серед жіночих команд: у новому сезоні у вищій лізі виступатимуть 11 клубів

Наступної п’ятниці розпочнеться черговий, 30-й за ліком розіграш чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги.

На старт вийдуть 11 колективів, які цього разу проведуть змагання у два етапи. Спочатку учасники зіграють турнір в одне коло, а потім, розділившись на дві групи, проведуть ще два ігрових кола.

Згідно з рішенням Виконкому УАФ, вищій дивізіон у цьому році поповнили переможці груп «А» та «Б» першої ліги сезону-2019/2020 «Карпати» (Львів) та «Спартак-Оріон» (Миколаїв), які надали підтвердження про участь. Колектив із Миколаєва  в новому сезоні буде виступати під назвою «Ніка». Ще одним учасником вищої ліги стала «Буковинська надія» із села Великий Кучурів Чернівецької області, яка зайняла місце команди «Інвіктус». 

21 серпня на адресу УАФ також надійшов лист від «Родини» (Костопіль) про неможливість узяти участь у новому розіграші. Отже, в ювілейному, 30-му чемпіонаті України серед жіночих команд вищої ліги візьмуть участь 11 клубів:

«Житлобуд-2» (Харків);

«Житлобуд-1» (Харків);

«Восход» (Стара Маячка, Херсонська область);

«Ятрань» (Берестівець, Черкаська область);

«Пантери» (Умань, Черкаська область);

«Маріуполь» (Маріуполь, Донецька область);

«Ладомир» (Володимир-Волинський, Волинська область);

«ЕМС-Поділля» (Вінниця);

«Карпати» (Львів);

«Ніка» (Миколаїв);

«Буковинська надія» (Великий Кучурів, Чернівецька область).

Чемпіонат України серед жіночих команд

1 тур

28.08.2020

«Житлобуд-2» — «Маріуполь»

29.08.2020

«Ніка» — «Карпати»

«Пантери» — «Житлобуд-1»

30.08.2020

«Ятрань» — «Ладомир»

31.08.2020

«Буковинська надія» — «ЕМС-Поділля»

«Восход» — вихідний

Усі матчі відбуватимуться за умови обов’язкового дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, встановлених постановою головного державного санітарного лікаря, постановою Кабінету Міністрів України та тимчасовим протоколом УАФ. Обов’язковою вимогою є проведення ПЛР-тестування всіх членів клубу кожні 14 днів з метою зменшення ризиків поширення хвороби.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.08.2025 13:53

Чемпіонат України серед жіночих команд: відбулися матчі 3-го туру у вищій лізі

16—18 серпня відбулися чергові п'ять поєдинків чемпіонату Україн...

10.08.2025 13:02

Чемпіонат України серед жіночих команд: відбулися матчі 2-го туру у вищій лізі

9—10 серпня відбулися п'ять поєдинків чемпіонату України серед ж...

04.08.2025 15:18

Чемпіонат України серед жіночих команд: відбулися матчі стартового туру у вищій лізі

3—4 серпня відбулися п'ять поєдинків чемпіонату України серед жі...

02.08.2025 10:06

Чемпіонат України серед жіночих команд: 3 серпня стартує турнір сезону-2025/2026 у вищій лізі

Завтра, 3 серпня чотирма матчами стартує чемпіонат України серед жіноч...

Підписатися на новини