Івано-франківський «Ураган» удруге поспіль виграв Кубок України з футзалу

У фінальному поєдинку Кубку України з футзалу івано-франківський «Ураган» у серії пенальті виявився сильнішим за київський «ХІТ».

Фінал чотирьох турніру мав пройти в Сєвєродонецьку, однак пандемія коронавірусу COVID-19 внесла свої корективи. У підсумку вирішальні раунди було перенесено на 19—20 серпня, а самі матчі приймав палац спорту «Юність» у Запоріжжі.

У першому півфіналі «Ураган» упорався із представником Донеччини «ДЕ ТРЕЙДИНГ», а в іншому поєдинку «ХІТ» у серії пенальті здолав чемпіона України «Продексім».

У фінальній зустрічі команди обмінялися голами в першому таймі, однак більше до завершення основного часу не забивали. У першому екстра-таймі «Ураган» вийшов уперед, однак «ХІТ» швидко зрівняв рахунок. Надалі сильнішого виявила серія пенальті, в якій вирішальним виявився промах Сергія Журби.

У підсумку «Ураган» удруге у своїй історії завоював Кубок України. Першу звитягу івано-франківці відсвяткували минулого року.

Кубок України з футзалу. Фінал чотирьох

1/2 фіналу

19.08.2020

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) «Ураган» (Івано-Франківськ) 0:3 (0:2)

Голи: Лебідь (9), Кордоба (18), Микитюк (33).

«Продексім» (Херсон) – «ХІТ» (Київ) – 2:2 (0:1), серія пенальті 3:4

Голи: Шотурма (23), Борсук (29, автогол) — Сірий (19, з пенальті), Журба (39).

На 15-й хвилині Педяш («Х») не реалізував дабл-пенальті.

Фінал

20.08.2020

«Ураган» (Івано-Франківськ) «ХІТ» (Київ) 2:2 (1:1), серія пенальті 5:4

Голи: Абакшин (12), Лебідь (43) — Жук (6, 44).

Серія пенальті: Колесников — 0:1, Фаренюк — 1:1, Боргун — 1:2, Коваль — 2:2, Салтанов — 2:3, Кордоба — 3:3, Педяш — 3:4, Микитюк — 4:4, Журба — 4:4 (промах), Лебідь — 5:4.

14.07.2023 14:04

Vbet Екстра-ліга: визначено дати та умови проведення чемпіонату України з футзалу

Відбулася нарада керівників клубів Vbet Екстра-ліги, яка проходила під...

30.04.2023 16:41