Гол Ігоря Пластуна не допоміг «Генту» уникнути другої поспіль поразки в чемпіонаті Бельгії

У 2-му турі бельгійської першості «Гент» Романа Яремчука, Ігоря Пластуна та Романа Безуса приймав «Кортрейк» Євгена Макаренка.

У стартовому складі «Гента» з'явилися Яремчук та Пластун, а Безус залишився на лавці запасних. Із перших хвилин за «Кортрейк»  вийшов на поле Макаренко.

Ігор Пластун відзначився забитим м’ячем на 59-й хвилині, зрівнявши рахунок у зустрічі — 1:1. Роман Безус, який вийшов на заміну на 54-й хвилині, та Роман Яремчук, що відіграв увесь матч, результативними діями не відзначилися.

Євген Макаренко отримав жовту картку в компенсований до першого тайму час, а його команда зуміла вирвати перемогу — 2:1.

23.07.2020 00:38