До уваги ЗМІ! Відкрито акредитацію на матч Ліги націй УЄФА Україна — Швейцарія

3 вересня на «Арені Львів» у Львові національна збірна команда України стартує в розіграші Ліги націй УЄФА сезону-2020/2021 домашнім матчем із командою Швейцарії.

Прес-служба Української асоціації футболу оголошує про початок акредитації на цю гру й повідомляє, що на час дії на території України карантинних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, введено кількісні обмеження щодо присутності представників ЗМІ на медіа-трибуні. Отже, акредитація журналістів відбуватиметься із суттєвими обмеженнями. Безпека кожного учасника матчу — понад усе, саме тому ми змушені чітко дотримуватися встановленого ліміту. Заздалегідь дякуємо за розуміння.

Акредитація представників засобів масової інформації на матч стартує 14 серпня, а останній день прийому заявок — 29 серпня (до 18.00). Після цього заявники отримають лист із підтвердженням або повідомленням про відмову в акредитації. Видача акредитацій здійснюватиметься напередодні під час передматчевих медіа-активностей, а також у день гри, 3 вересня, у касі стадіону № 6 зі спеціальною позначкою «Акредитація ЗМІ» за дві години до початку матчу.

Вхід та перебування на території стадіону представників ЗМІ буде дозволено лише за наявності засобів індивідуального захисту.

Інформацію щодо формату післяматчевих медіа-активностей буде повідомлено додатково.

Представникам засобів масової інформації, які бажають отримати акредитацію, необхідно бути зареєстрованими в електронній базі на сайті Української асоціації футболу та подати заявку.

Контакти: +38 097 962 18 08 або +38 097 294 25 40 та [email protected]

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини