Призначено офіційних осіб на матчі 30-го туру та перенесений матч 22-го туру першої ліги

Комітет арбітрів Української асоціації футболу призначив офіційних осіб на матчі 30-го туру та перенесений матч 22-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги сезону-2019/2020.

Перша ліга

22 тур

10.08.2020

«Рух» — «Металург». Львів. Арбітр — Кривоносов М.О. (Київ), асистенти арбітра — Дебенко І.Б. (Івано-Франківськ), Журибіда В.В. (Луцьк), четвертий арбітр — Кальонов О.О. (Львів), спостерігач арбітражу — Овчар М.М. (Калуш).

30 тур

11.08.2020

«Черкащина» — «Миколаїв». Щасливе. 17.30. Арбітр — Шандор О.А. (Львів), асистенти арбітра — Клименко Т.А. (Київ), Нижник В.О. (Вінниця), четвертий арбітр — Деревінський О.О. (Київ), спостерігач арбітражу — Власенко Ю.М. (Київ).

13.08.2020

«Минай» — «Волинь». Минай. 17.30. Арбітр — Монзуль К.В. (Харків), асистенти арбітра — Стрілецька М.С. (Суми), Ардашева О.Є. (Київ), четвертий арбітр — Романюк А.М. (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу — Шандор А.А. (Львів). Арбітр ВАА — Романов В.М. (Дніпро), асистент ВАА — Скрипка А.М. (Кропивницький), спостерігач ВАА — Лисенчук С.Г. (Київ).

«Балкани» — «Інгулець». Зоря. 17.30. Арбітр — Пасхал І.Ю. (Херсон), асистенти арбітра — Марулін С.Ю. (Херсонська обл.), Володін В.В. (Херсон), четвертий арбітр — Петренко Є.В. (Одеса), спостерігач арбітражу — Абросимов Є.О. (Одеса).

«Металіст 1925» — «Кремінь». Харків. 17.30. Арбітр — Кривоносов М.О. (Київ), асистенти арбітра — Матяш В.В. (Донецьк), Куцев В.А. (Київ), четвертий арбітр — Кривушкін Д.В. (Харків), спостерігач арбітражу — Швецов В.Б. (Одеса).

«Агробізнес» — «Оболонь-Бровар». Винники. 17.30. Арбітр — Коваленко А.А. (Полтава), асистенти арбітра — Корнійко О.С. (Миргород), Сердюк Д.О. (Полтава), четвертий арбітр — Маляр В.Ю. (Хмельницький), спостерігач арбітражу — Овчар М.М. (Калуш).

«Металург» — «Чорноморець». Запоріжжя. 17.30. Арбітр — Блавацький Р.А. (Львів), асистенти арбітра — Трехліб Я.М. (Дніпро), Жарий В.В. (Дніпропетровська обл.), четвертий арбітр — Козиряцький М.С. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу — Кран О.В. (Харків).

«Гірник-Спорт» — «Прикарпаття». Горішні Плавні. 17.30. Арбітр — Серпутько Г.О. (Одеса), асистенти арбітра — Дашко О.В. (Київська обл.), Чос М.В. (Київ), четвертий арбітр — Резніков Д.М. (Кам'янське), спостерігач арбітражу — Покідько І.Р. (Полтава).

«Рух» — «Авангард». Львів. 17.30. Арбітр — Панчишин Д.І. (Харків), асистенти арбітра — Думенко В.П. (Харків), Холодинський О.В. (Харківська обл.), четвертий арбітр — Козик Я.В. (Мукачево), спостерігач арбітражу — Хіблін І.М. (Хмельницький).

Призначення офіційних осіб на матчі Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів першої ліги (PDF)

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини