УЄФА провів відеоконференцію з представниками національних асоціацій щодо вирішення нагальних проблем

Керівництво УЄФА та генеральні секретарі 55-ти національних асоціацій на сьогоднішній відеоконференції обговорили питання, пов'язані з рестартом змагань, з огляду на поточну ситуацію. Від Української асоціації футболу в заході взяв участь генеральний секретар УАФ, віце-президент асоціації Юрій Запісоцький.

Серед обговорюваних тем були потенційні рішення проблем, пов'язаних із епідемією коронавірусу в Європі. Учасники підкреслили, що для дотримання обмежень на поїздки та вимог карантину, розроблених владою, деякі матчі потрібно перенести до нейтральних країн або стадіонів.

У цьому плані представники УЄФА подякували Польщі, Угорщині, Греції та Кіпру за співпрацю. Ці країни надали доступ до своїх стадіонів у заплановані дати міжнародних матчів та запропонували командам зіграти необхідні поєдинки на нейтральних полях без обмежень, що діють в їхніх країнах.

Щодо клубних змагань, то тут дискусія була зосереджена на кваліфікаційних раундах єврокубків. УЄФА надав детальні пояснення щодо додатку I до правил змагань у Лізі чемпіонів та Лізі Європи в сезоні-2020/2021. Він стосується обмежень на поїздки та випадків позитивних тестів на COVID-19, які можуть мати вплив на терміни майбутніх змагань.

І УЄФА, і національні асоціації з розумінням ставляться до важливості повернення вболівальників на стадіони, але ситуація в європейських країнах дуже різна. УЄФА постійно стежить за нею та планує підготувати спеціальний огляд в середині серпня. На його основі прийматимуть рішення щодо проведення всіх матчів на порожніх стадіонах або за хоча б часткової наявності глядачів. 

І, насамкінець, учасники відеоконференціїї обговорили молодіжні національні чемпіонати і, зокрема, пропозицію перенести їхню більшу частину на весну 2021 року. Наступна зустріч у такому форматі планується приблизно за місяць.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини