Вік-енд для легіонерів збірної України: старт наших футболістів у чемпіонаті Бельгії-2020/2021
Уже сьогодні, 8 серпня, розпочнеться новий сезон у чемпіонаті Бельгії, де виступають одразу п’ятеро футболістів, яких Андрій Шевченко в березні цього року запрошував до лав національної збірної України.
Відкриє турнір поєдинок за участі чинного чемпіона країни, «Брюгге» Едуарда Соболя. Команда українця на власному стадіоні прийматиме «Шарлеруа» (початок матчу — о 17.30 за київським часом).
У неділю, 9 серпня, «Сент-Трюйден» чекатиме на гостей із «Гента» Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна (14.30), а «Кортрейк» Євгена Макаренка на своєму полі зустрінеться з «Ейпеном» (21.45).
Додамо, що в суботу та неділю два контрольні поєдинки планує провести «Ференцварош» Ігоря Харатіна. 8-го числа «Фраді» зійдуться з австрійським «Штурмом», а 9-го поміряються силами із чеською «Спартою». Початок обох матчів заплановано на 18.00 за київським часом.
Дзвінка Гаврилишин вивела Руслана Маліновського на поле перед матчем Україна — Албанія
Вперше в історії передматчевих церемоній національної збірної України...
Товариський матч. Тренер збірної Албанії Сільвіньйо: «Ми, як і Україна, дуже засмучені, що не вдалося вийти на ЧС-2026»
Напередодні завтрашнього товариського матчу Україна — Албанія, я...
На товариському матчі Україна — Албанія працюватимуть арбітри з Іспанії
На товариському поєдинку між національними збірними України та Албанії...
Втрата перед Албанією: Борис Крушинський залишив табір національної збірної
Після поглибленого медичного огляду розташування збірної України залиш...