ДЮФЛУ: склад усіх ліг та груп чемпіонату України серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону-2020/2021

Дирекція ДЮФЛУ затвердила склад усіх ліг та відповідних груп змагань чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2020-2021 років.

Еліт-ліга

(4 вікові категорії — U-17/U-15 та U-16/U-14)

Група 1

  1. «Атлет» (Київ)
  2. ОК ім. Піддубного (Київ)
  3. «Зміна-Оболонь» (Київ)
  4. ДЮСШ-26 (Київ)
  5. «Прем'єр-Нива» (Вінниця)
  6. ВОДЮСШ (Вінниця)

Група 2

  1. «Шахтар» (Донецьк)
  2. «Динамо» (Київ)
  3. ДЮСШ-15 (Київ)
  4. ДВУФК (Дніпро)
  5. «Чорноморець» (Одеса)
  6. «УФК-Олімпік» (Харків)

Група 3

  1. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса)
  2. ФК «Маріуполь» (Маріуполь)
  3. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя)
  4. «Інтер» (Дніпро)
  5. ДАФ «Дніпро» (Дніпро)
  6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв)

Група 4

  1. «Карпати» (Львів)
  2. «УФК-Карпати» (Львів)
  3. ФК «Львів» (Львів)
  4. «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський)
  5. «Волинь» (Луцьк)
  6. МФА (Мукачево)

Усього: 24 клуби.

Вища ліга

(4 вікові категорії — U-17/U-15 та U-16/U-14)

Група 1

  1. «Юність» (Чернігів)
  2. «Десна» (Чернігів)
  3. КОДЮСШ (смт Щасливе)
  4. «Діназ» (Вишгород)
  5. «Колос» (Ковалівка)
  6. КДЮСШ «Чемпіон» (Київ)
  7. ФА «Арсенал» (Київ)
  8. «Локомотив» (Київ)
  9. «Спарта-Київ» (Київ)
  10. «Полісся» (Житомир)

Група 2

  1. МФК «Кремінь» (Кременчук)
  2. ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
  3. «Молодь» (Полтава)
  4. «Барса» (Суми)
  5. «Восток» (Харків)
  6. «Металіст 1925» (Харків)
  7. «Майстер м’яча» (Харків)
  8. МДЮСШ (Дніпро)
  9. ДЮСШ-2 (Дніпро)
  10. «Авангард» (Краматорськ)

Група 3

  1. «Олександрія-Аметист» (Олександрія)
  2. «Зірка» (Кропивницький)
  3. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв)
  4. «Гірник» (Кривий Ріг)
  5. «ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг)
  6. ФК «Одеса» (Одеса)
  7. «Освіта» (Херсон)
  8. ДЮСШ «Херсон» (Херсон)
  9. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси)
  10. «Дніпро-80» (Черкаси)

Група 4

  1. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
  2. Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
  3. СДЮСШОР (Ужгород)
  4. ДЮСШ ФА «Тернопіль» (Тернопіль)
  5. «Поділля» (Хмельницький)
  6. «Буковина» (Чернівці)
  7. ФК «Янтарний» (Новояворівськ)
  8. «Покрова» (Львів)
  9. КОЛІФКС (Костопіль)
  10. ДЮСШ «Верес» (Рівне)

Усього: 40 клубів.

Перша ліга

(2 вікові категорії — U-17/U-15)

Група 1

  1. «Луганщина» (Кремінна)
  2. КДЮСШ «Суми» (Суми)
  3. ОЛІСП «Барса» (Суми)
  4. ФК «Мрія-Норвен» (Куп’янськ)
  5. ДЮСШ Люботин (Люботин)
  6. «Маяк» (Валки)
  7. ХТЗ (Харків)
  8. «Арсенал» (Харків)
  9. Коледж ім. С. Бубки (Бахмут)
  10. ДЮСШ «Колос» (Костянтинівський р-н)

Група 2

  1. «Арена» (Харків)
  2. «Динамо» (Харків)
  3. «Лідер» (Дніпро)
  4. ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
  5. ДЮСШ-12 (Дніпро)
  6. ФА Ротаня та Зозулі (Дніпро)
  7. СКМД (Дніпро)
  8. ДЮСШ ім. Горпинка (Полтава)
  9. «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)
  10. ФК «Фламінго» (Горішні Плавні)

Група 3

  1. СДЮСШОР «Металург» (Запоріжжя)
  2. ДЮСШ Бердянськ (Бердянск)
  3. «Динамо» (Запоріжжя)
  4. «Дизеліст» (Токмак)
  5. «Спартак» (Мелітополь)
  6. «Аякс-Металург» (Запоріжжя)
  7. ФК «Нікополь» (Нікополь)
  8. ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг)
  9. «Інгулець» (Петрове)
  10. КЗ КДЮСШ «Олімпія-Азовсталь» (Маріуполь)

Група 4

  1. АФУРР-Минай (Минай)
  2. АФУРР (Минай)
  3. «Динамо» (Львів)
  4. «Рух» (Винники)
  5. СДЮСШОР-4 (Львів)
  6. «Галичина» (Львів)
  7. ФК «Миколаїв» (Миколаїв)
  8. «Адреналін» (Луцьк)
  9. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
  10. ФК «Вараш» (Вараш)

Група 5

  1. ДЮСШ-1 (Хмельницький)
  2. КДЮСШ ППО ХАЕС (Нетішин)
  3. ТОДЮСШ (Копичинці)
  4. ДЮСК «Чемпіон плюс» (Тернопіль)
  5. «Спарта» (Чернівці)
  6. ФК «Калуш» (Калуш)
  7. ДЮФК «Ніка-05» (Івано-Франківськ)
  8. ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ)
  9. «Вікторія-Ліцей» (Івано-Франківськ)
  10. «Темп» (Вінниця)

Група 6

  1. ФК «Отрада» (Одеса)
  2. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса)
  3. ДЮФК «Атлетик» (Одеса)
  4. ДЮСШ-9-Атлетик (Одеса)
  5. ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ)
  6. ДЮСШ-3 (Миколаїв)
  7. ДЮСШ-5 (Миколаїв)
  8. «Кристал» (Херсон)
  9. СК «Пальміра» (Одеса)
  10. ДЮСШ Ізмаїл (Ізмаїл)

Група 7

  1. «Юність-Базис» (Умань)
  2. ФК «Любомир» (Ставище)
  3. «Зміна» (Ставище)
  4. СФК «Форвард» (Васильків)
  5. «Ніка» (Київ)
  6. ДЮСШ-1 (Київ)
  7. ФК «Поділ» (Київ)
  8. «Єдність» (Київ)
  9. ДЮСШ-2 (Кропивницький)
  10. ДФК «Брацлав Юніор» (Брацлав)

Група 8

  1. ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
  2. ДЮСШ Прилуки (Прилуки)
  3. «Чайка» (Вишгород)
  4. ДЮФК «Каскад» (Бровари)
  5. ДЮСШ Пісківка (Пісківка)
  6. «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)
  7. ДЮСШ-АІК (Чуднів)
  8. ФК «Мал» (Коростень)
  9. ДЮФК «Жерм» (Черняхів)
  10. ДЮСШ Бердичів (Бердичів)

Усього: 80 клубів.

Попередній склад учасників турніру в першій лізі ДЮФЛУ сезону-2020/2021 серед команд U-19

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини