Перша ліга. «Минай» упритул наблизився до «Інгульця», а «Металург» здобув важливу вольову перемогу

У 26-му турі першої ліги «Інгулець» не зміг перемогти «Чорноморець», а «Минай» скористався шансом наблизитися до лідера на відстань одного очка.

У 26-му турі першої ліги переможну ходу футболістів «Інгульця» перервав «Чорноморець». Матч завершився нульовою нічиєю, причому за кількістю створених моментів саме одесити були ближчими до того, аби схилити шальки терезів на свій бік. Зокрема, універсал гостей Денис Янаков на 63-й хвилині опинився віч-на-віч із воротарем господарів Богданом Шустом, але програв цю дуель. Що ж до лідера бомбардирської гонки, форварда «Інгульця» Ніки Сітчінави, то йому довелося піти з поля без свого гола. У його виконанні запам'ятався хіба що удар через себе (у схожому стилі він забивав нещодавно в Луцьку), однак кіпер «моряків» Олексій Паламарчук був на місці.

«Суперники не відсиджувалися в обороні, і я переконаний, що ті вболівальники, які спостерігали за перебігом подій у Петровому, залишилися задоволеними, — сказав після фінального свистка головний тренер «Чорноморця» Сергій Ковалець. — Грати з командою, яка ставить перед собою амбітні завдання, завжди цікаво, і вона є чудовим подразником. Мої підопічні зуміли дати бій «Інгульцю». Прикро тільки, що змарнували три гольові моменти, але й нічия з лідером у гостях — це непоганий результат…»

Втратою очок «Інгульцем» одразу скористався «Минай», який у гостях розгромив «Черкащину» з рахунком 6:2 і впритул наблизився до підопічних Сергія Лавриненка.

Віддамо належне й футболістам «Металурга», які у видовищному протистоянні здобули вольову перемогу над міцним середняком — «Авангардом».

«Для нас нині кожне очко — на вагу золота, — зазначив керманич запорізької команди Олексій Годін. — Ось чому ми намагалися досконально вивчити гру краматорців, їхні гостроатакувальні дії на флангах, вміння використовувати розрізні передачі. Важливо було надійно зіграти на підстраховці, не давати гостям простору й за найменшої нагоди швидко контратакувати. Хлопці повністю виконали установку, і ця перемога дозволяє нам продовжити боротьбу за зберігання прописки в першому дивізіоні».

У цікавій боротьбі проходили й сьогоднішні поєдинки. Звичайно, передусім увагу вболівальників було прикуто до Винників, де «Агробізнес» приймав сусіда по турнірній таблиці — «Волинь».

Дебют був за подолянами, які зусиллями Сергія Семенюка та Миколи Когута двічі змусили лучан розпочинати із центра поля. Усі спроби «Волині» в другому таймі перехопити ініціативу виявилися марними. Більше того, на 82-й хвилині Руслан Черненко довів справу до розгрому — 3:0.

У «Металіста 1925» після серії невдач змушений був піти у відставку керманич Андрій Демченко, й у матчі з «Прикарпаттям» обов’язки головного тренера виконував спортивний директор В’ячеслав Хруслов. Іванофранківці завдяки влучному пострілу Романа Кузьмина забили швидкий м’яч, але це не вибило з колії слобожан, які перед перервою реалізували пенальті й вирівняли становище, а наприкінці поєдинку вирвали перемогу.

У Львові «Рух» у важкій боротьбі обіграв «Гірник-Спорт» і наблизився до п’єдесталу пошани.

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...