Мінцифра сприятиме цифровізації реєстрації, організації та проведення змагань із футболу

Міністерство цифрової трансформації України розпочинає партнерство з Українською асоціацією футболу, щоб розширити доступ до інформації, яка стосується досягнень українського футболу, організації та проведення змагань, зростання рівня й масовості футболу серед усіх верств населення України.

20 липня поточного року Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співробітництво з громадською спілкою «Українська асоціація футболу». 

Сторони домовилися співпрацювати у напрямках:

— сприяння цифровізації реєстрації, організації та проведення змагань із футболу;

— сприяння застосуванню відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в паспорті громадянина України для виїзду за кордон, із використанням мобільного додатка «Дія»;

— сприяння організації та проведенню конференцій, візитів, зустрічей, семінарів, круглих столів, тренінгів, фестивалів, виставок тощо з питань співпраці.

Під час церемонії підписання меморандуму заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що цифрові технології відкривають безліч можливостей для спорту, у тому числі й футболу. «Наша мета — щоб цифрові технології використовувалися частіше у футбольній галузі на різних рівнях. Ми можемо допомагати з навчанням цифрової грамотності співробітників завдяки «Дія. Цифрова освіта» й реалізовувати спільні проекти для підприємців у рамках «Дія. Бізнес», — наголосила Валерія Іонан.    

У свою чергу перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко заявив, що є багато напрямків цифрової трансформації, які асоціація збирається реалізувати за консультативної підтримки Мінцифри. «Від електронного паспорта вболівальника до електронного паспорта гравця. Також ми із вдячністю долучаємося до програми навчання цифрової грамотності, це особливо потрібно в регіонах України», — підкреслив Вадим Костюченко. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
26.10.2021 18:35

Футбольна громадськість попрощалася із Сергієм Морозовим

Сьогодні на НСК «Олімпійський» відбулася церемонія прощанн...

23.10.2021 10:00

УАФ співпрацюватиме з Національним університетом оборони України ім. І. Черняховського

Українська асоціація футболу та Національний університет оборони Украї...

22.10.2021 10:01

Нова версія тимчасового медичного протоколу для організації та проведення футбольних матчів в Україні

Вийшла нова версія тимчасового медичного протоколу для організації та...

21.10.2021 10:07

Відбувся тренінг для фахівців із роботи з уболівальниками з інвалідністю

Цього тижня Українською асоціацією футболу спільно із Центром доступу...

Підписатися на новини