Мінцифра сприятиме цифровізації реєстрації, організації та проведення змагань із футболу

Міністерство цифрової трансформації України розпочинає партнерство з Українською асоціацією футболу, щоб розширити доступ до інформації, яка стосується досягнень українського футболу, організації та проведення змагань, зростання рівня й масовості футболу серед усіх верств населення України.

20 липня поточного року Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співробітництво з громадською спілкою «Українська асоціація футболу». 

Сторони домовилися співпрацювати у напрямках:

— сприяння цифровізації реєстрації, організації та проведення змагань із футболу;

— сприяння застосуванню відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в паспорті громадянина України для виїзду за кордон, із використанням мобільного додатка «Дія»;

— сприяння організації та проведенню конференцій, візитів, зустрічей, семінарів, круглих столів, тренінгів, фестивалів, виставок тощо з питань співпраці.

Під час церемонії підписання меморандуму заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що цифрові технології відкривають безліч можливостей для спорту, у тому числі й футболу. «Наша мета — щоб цифрові технології використовувалися частіше у футбольній галузі на різних рівнях. Ми можемо допомагати з навчанням цифрової грамотності співробітників завдяки «Дія. Цифрова освіта» й реалізовувати спільні проекти для підприємців у рамках «Дія. Бізнес», — наголосила Валерія Іонан.    

У свою чергу перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко заявив, що є багато напрямків цифрової трансформації, які асоціація збирається реалізувати за консультативної підтримки Мінцифри. «Від електронного паспорта вболівальника до електронного паспорта гравця. Також ми із вдячністю долучаємося до програми навчання цифрової грамотності, це особливо потрібно в регіонах України», — підкреслив Вадим Костюченко. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.08.2022 17:36

Арбітри й асистенти арбітра змагань ПФЛ склали тести ФІФА з фізичної підготовки

У четвер, 18 серпня на футбольних полях НТК ім. В. Баннікова відбулося...

18.08.2022 09:00

За підтримки Координаційного штабу УАФ у Дніпрі пройшов юнацький благодійний футбольний турнір

У середу, 17 серпня, за підтримки Координаційного штабу УАФ у Дніпрі в...

Підписатися на новини