Футбольна громадськість попрощалася з Володимиром Лозинським
Сьогодні на НСК «Олімпійський» відбулася церемонія прощання з легендою українського футболу Володимиром Федоровичем Лозинським.
Видатний футболіст і тренер був одним із символів найяскравіших сторінок історії київського «Динамо» та досягнень усього українського футболу. Як гравець — тричі ставав чемпіоном і двічі вигравав Кубок СРСР. Як наставник — двічі поспіль вивів на вершину Всесвітньої Універсіади студентську збірну України.



Фото Володимира Раснера
Віддати останню шану легенді прийшли численні друзі, колеги й шанувальники. Зокрема, від Української асоціації футболу провести Володимира Лозинського в останню путь прийшли перші віце-президенти Вадим Костюченко, Анатолій Дем’яненко та Олег Протасов, колишній президент УАФ Анатолій Коньков, головний тренер збірної чемпіонів світу U-20 Олександр Петраков та багато інших колег Володимира Федоровича, який до останнього свого дня тренував збірну України серед ветеранів.
В Ужгороді відбувся регіональний проєкт УАФ «Виклик до мрії» для юних футболісток U-14
Українська асоціація футболу за підтримки програми FIFA TDS уперше в і...
Волонтери «Відкритих фестивалів футболу» з 18 регіонів пройшли програму молодіжного лідерства в УАФ
У межах проєкту Української асоціації футболу та регіональних асоціаці...
Українські арбітри працюватимуть на матчах відбору Євро-2026 (U-17)
На матчах першого відбірного раунду Євро-2026 (U-17), які проходитимут...
Відбулася позачергова конференція ГС «Кіровоградська обласна асоціація футболу»
24 жовтня відбулася позачергова конференція громадської спілки «...