Офіційно. Аналіз КА УАФ дій арбітра Бондаря в матчі першої ліги «Інгулець» — «Прикарпаття»

Комітет арбітрів Української асоціації футболу (КА УАФ) дав оцінку роботі арбітра І. Бондаря на матчі 24-го туру першої ліги «Інгулець» — «Прикарпаття».

Зокрема, було виявлено два технічно-дисциплінарні епізоди, в яких арбітром були прийняті нелогічні рішення, що не мають відношення до Правил гри.

53 хв. — випадковий контакт між захисником «Інгульця» та нападником «Прикарпаття», який падає на газон через звичайну природну динаміку руху. Тлумачення арбітра є дещо перебільшеним та перш за все нелогічним, і це призвело до несправедливого вилучення нападника «Прикарпаття» через отримання другого попередження. Окрім того, ця подія призвела до справедливого, але недисциплінованого прояву злості тренера, якого арбітр був вимушений вилучити. Все це було викликано неправильним рішенням, яке важко пояснити з технічної точки зору (з точки зору Правил гри).

90+3 хв. — нападник «Інгульця» здійснює явну, демонстративну та театральну симуляцію — він гротескно падає на газон. Рішення арбітра призначити 11-метровий удар у той час, коли не сталося жодного порушення, є таким, що не можливо ані пояснити, ані якимось чином обгрунтувати положеннями Правил гри.

КА УАФ висловлює здивування низьким технічним рівнем арбітражу та повідомляє, що на наступному засіданні КА УАФ буде запропоновано виключити І. Бондаря зі списків арбітрів, які проводять матчі серед професіональних команд.

Зважаючи на дивність прийнятих арбітром рішень, КА УАФ вимушений передати дану справу до Комітету з етики та чесної гри УАФ та Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ для перевірки на природність дій арбітра на полі, які, можливо, були викликані його посередністю, або, можливо, іншими зовнішніми чинниками, які обумовили такий арбітраж.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
12.06.2021 20:01

Перша ліга. Фінішний спурт допоміг «Альянсу» стати порушником спокою

Заключний тур повинен був визначити команди, які посядуть місця в чіль...

05.06.2021 20:40

Перша ліга. «Верес» достроково оформив чемпіонство, а останню путівку до еліти здобув «Mеталіст 1925»

Сьогоднішній, 29-й тур розпочався протистоянням у Млинові футболістів...

27.05.2021 21:16

Перша ліга. «Верес» і «Чорноморець» достроково здобули право виступати в еліті

Володарями першої перепустки до класу найсильніших стали рівненські фу...

21.05.2021 21:28

Перша ліга. Почин «Металісту 1925» в Івано-Франківську підхопили не всі лідери

Програму 27-го туру відкривав поєдинок в Івано-Франківську, учасники я...

Підписатися на новини