Актриса «Жіночого кварталу» виконає гімн перед фіналом Кубку України
![](/photos/kubok-ukraini/Final-2020/марта-min.jpg)
Учасниця проекту «Жіночий квартал» Марта Адамчук виконає Гімн України перед фіналом Кубку України. Матч між київським «Динамо» й полтавською «Ворсклою» відбудеться сьогодні, 8 липня в Харкові (початок зустрічі — о 21.30).
Марта Адамчук є актрисою «Жіночого кварталу» з моменту його створення. Раніше співачка брала участь і ставала фіналісткою різних талант-шоу й уже не раз виконувала гімн перед важливими спортивними подіями.
«На такому високому рівні я Гімн України ще не виконувала, тому, звичайно, це дуже відповідальна місія», — зізнається учасниця «Жіночого кварталу». За словами Марти, виконати гімн перед футбольним матчем було її давньою мрією: «У мене тато — затятий уболівальник, і ще в дитинстві я загадала бажання, що коли-небудь порадую його своїм виступом на стадіоні. Нарешті моя мрія здійсниться!»
Купуй квитки на фінал Vbet Кубку України сезону-2023/2024 «Ворскла» — «Шахтар»!
1 травня розпочинається продаж квитків на фінал Vbet Кубку України сез...
Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»
Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...
Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані
Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...
Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу
Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на&nb...