Кіберспорт — нова реальність: чергова зустріч Sports Talk Club

Інтерес до кіберспорту зростає щодня як серед учасників, так і серед комерційних партнерів. Багато організацій із класичного спорту вирішили не відставати й намагаються проводити власні акції й кібертурніри.

Але чи є в цьому сенс? У чому різниця між кіберспортом і симуляторами? Чи вб'є кіберспорт класичний спорт? Яка доля чекає на кіберспорт? На ці та багато інших питань дадуть відповідь провідні експерти. Чергова зустріч Sports Talk Club, організована Parimatch, відбудеться 7 липня. Початок — об 11.00.

У рамках освітньої платформи PM Education виступлять:

  • один із кращих експертів кіберспортивної індустрії, Head of Esports Parimatch Степан Шульга. Він розповість про структуру галузі, дасть поради щодо того, що робити представникам класичного спорту сьогодні;
  • Владислав Шовковський, президент Української асоціації електронного футболу. Він поділиться готовими рецептами, як популяризувати спорт через геймінг, а також як на цьому заробити;
  • Денис Phoenix Євтушик, кращий гравець України у FIFA за версією fifa.gg. Він розкриє секрети внутрішньої кухні професіональних кіберспортсменів.

Не пропустіть черговий Sports Talk Club!

Реєстрація — за посиланням.

 

Підписатися на новини