Руслан Ротань: «Приємно, що амбасадором фіналу обрали мене»

У середу, 8 липня на стадіоні «Металіст» у Харкові відбудеться фінал Кубку України, в якому зустрінуться київське «Динамо» та полтавська «Ворскла». Амбасадором цього матчу буде уродженець Полтавщини, колишній півзахисник «Динамо», «Дніпра» та національної команди України, а нині — головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань.

— Руслане Петровичу, для вас майбутня місія амбасадора є новою?

— Так. Мені приємно, що вибір припав на мене. Дякую керівництву УАФ за довіру, постараюся не підвести (посміхається). Вважаю, що сам поєдинок буде цікавим. Єдине — шкода, що він пройде без глядачів у зв'язку з карантинними заходами.

— Якими будуть ваші обов'язки перед і після матчу?

— Супроводжувати трофей, брати участь у нагородженні команд...

— В якості футболіста ви вигравали Кубок України двічі. Який фінал вам запам'ятався більше — у 2006-му чи 2007 році?

— Кожен подібний успіх важливий по-своєму, і кожен відкладається в пам'яті. Для цього гравець і виходить на поле — аби здобувати перемоги й нагороди, ідеться про Кубок країни, чемпіонське звання чи медалі першості...

— Кому віддаєте перевагу в цій грі?

— «Динамо» — більш досвідчена команда, але недарма кажуть, що кубкові матчі зовсім інші за своєю напругою. Для мене і «Динамо», і «Ворскла» — не чужі. У столичному клубі я провів частину своєї кар'єри, вигравав трофеї. А в Полтаві я народився, за «Ворсклу» виступав мій батько. Тому мені важко віддати комусь перевагу. Буду вболівати за видовищний футбол, а перемогу нехай святкує найсильніший.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини