Едуард Соболь зіграв у товариському матчі свого «Брюгге»

Бельгійський «Брюгге», у складі якого виступає захисник національної збірної України Едуард Соболь, провів перший контрольний поєдинок у рамках підготовки до старту сезону-2020/2021.

Суперником команди українця став клуб другого бельгійського дивізіону «Ауд-Хеверле Левен». Зустріч проходила у форматі два тайми по 60 хвилин і закінчилася перемогою «Брюгге» з рахунком 4:1. Наш футболіст відіграв першу половину поєдинку.

Додамо, що свій перший офіційний матч після перерви чорно-сині проведуть 1—2 серпня. На «Брюгге» очікує фінал Кубку Бельгії-2019/2020 проти «Антверпена».

10.06.2023 14:00

Легіонери збірної України в клубному сезоні-2022/2023: Едуард Соболь

Для захисника збірної України Едуарда Соболя клубний сезон-2022/2023 м...

12.05.2023 13:00

Едуард Соболь через травму пропустить найближчий матч «Страсбура» в чемпіонаті Франції

Через травму носа, що спричинила його заміну в матчі 34-го туру францу...

07.05.2023 18:03

«Страсбур» Едуарда Соболя здобув перемогу над конкурентом у чемпіонаті Франції

У 34-му турі французької Ліги 1 «Страсбур» захисника збірн...

28.04.2023 23:59

Едуард Соболь не допоміг своєму «Страсбуру» уникнути поразки в чемпіонаті Франції

У стартовому матчі 33-го туру французької Ліги 1 «Страсбур&raquo...