Яремчук, Безус та Пластун узяли участь у контрольному матчі бельгійського «Гента»

Бельгійський «Гент», у складі якого виступають одразу три футболісти збірної України, Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун, провів свій перший контрольний матч у рамках підготовки до старту сезону-2020/2021.

Суперником команди українців, які взяли участь у зустрічі, був «Беєрсхот». Поєдинок складався з двох таймів по 60 хвилин і закінчився перемогою «Гента» — 1:0. На рахунку Безуса — передгольова передача.

05.10.2022 00:09

Ліга чемпіонів. «Брюгге» Соболя та Яремчука здобув третю поспіль перемогу в турнірі

У 3-му турі групового раунду Ліги чемпіонів бельгійський «Брюгге...

01.10.2022 23:51

Едуард Соболь відзначився забитим м’ячем у переможному матчі «Брюгге» в чемпіонаті Бельгії

У 10-му турі чемпіонату Бельгії «Брюгге» футболістів збірн...

23.09.2022 13:04

Роман Яремчук: «Те, що сталося в Шотландії, — уже історія»

У четвер, 22 вересня збірна України прибула до столиці Вірменії, Єрева...

20.09.2022 11:02

Роман Яремчук: «Потрібні позитивні емоції для українців, потрібна тільки перемога»

Нападник збірної України Роман Яремчук розповів про підготовку команди...