4 липня відбудеться п’ятий щорічний благодійний матч «Парламентський кубок»

4 липня 2020 року на стадіоні НТК ім. Баннікова відбудеться благодійний матч «Парламентський кубок-2020» між збірною народних депутатів та збірною журналістів України.

Організаторами футбольного матчу виступають: Українська асоціація футболу, Українська Прем’єр-ліга та Інформаційне агентство «Центр новин».

Основна мета матчу — допомога дітям-переселенцям зі Сходу України.

Благодійний матч відбуватиметься під патронатом президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка та за підтримки голови Асоціації футболу Донецької області Максима Єфімова.

Місце проведення: cтадіон НТК ім. В. Баннікова, Київ, провулок Лабораторний, 7а. Початок — о 16.30.

Футбольний матч відбуватиметься без глядачів із дотриманням медичного протоколу та санітарно-епідемічних норм.

Акредитація для ЗМІ за телефоном: 093 129 71 48 або [email protected]

Історія «Парламентського кубку»

Команда журналістів ставала володарем «Парламентського кубку» у 2016-му, 2017-му та 2019 роках. У 2018 році збірна народних депутатів уперше виграла «Парламентський кубок».

Результатом першого «Парламентського кубку» у 2016 році стала побудова та облаштування кімнат корекційного центру «Прімавера» для дітей із обмеженими можливостями. Після проведення «Парламентського кубку-2017» був побудований та відкритий дитячо-спортивний майданчик у смт. Комишуваха Попаснянського р-ну Луганської області (за 10 км від лінії розмежування). За результатами третього та четвертого «Парламентського кубку» — діти із Східної України отримали футбольну форму та екіпіровку для занять спортом.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини