До уваги ЗМІ! Відкрито акредитацію на фінал Кубку України сезону-2019/2020

8 липня в Харкові на ОСК «Металіст» відбудеться фінальний поєдинок Кубку України з футболу сезону-2019/2020 між «Динамо» (Київ) та «Ворсклою» (Полтава).

Прес-служба Української асоціації футболу повідомляє, що на час дії на території України карантинних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, введено кількісні обмеження щодо присутності представників ЗМІ на медіатрибуні. Отже, акредитація журналістів відбуватиметься із суттєвими обмеженнями. Безпека кожного учасника матчу — понад усе, саме тому ми змушені чітко дотримуватися встановленого ліміту. Заздалегідь дякуємо за розуміння.

Представникам засобів масової інформації, які бажають отримати акредитацію, необхідно бути зареєстрованими в електронній базі на сайті Української асоціації футболу та подати заявку.

Останній день прийому заявок — 4 липня (до 16.00). Після цього заявники отримають лист із підтвердженням або повідомленням про відмову в акредитації. Видача акредитацій буде здійснюватися в день фіналу, 8 липня, на вході ОСК «Металіст» для медіа з 20.00.

Вхід та перебування на території стадіону представників ЗМІ буде дозволено лише за наявності засобів індивідуального захисту.

Інформацію щодо формату післяматчевих медіаактивностей буде повідомлено додатково.

Контакти: +38 097 962 18 08 або +38 097 294 25 40 та [email protected]

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини