Перша ліга. Нічиї конкурентів — на користь «Металіста 1925» та «Волині»

У 21-му турі першолігового чемпіонату України було відразу кілька поєдинків, в яких зійшлися між собою команди, що претендують на підвищення у класі.

Передусім ідеться про матч між «Минаєм» та «Інгульцем». Закарпатці після сенсаційної поразки минулого тижня у Кременчуці горіли бажанням реабілітуватися перед своїми вболівальниками й зупинити одного з конкурентів. І підопічні Василя Кобіна повинні нарікати тільки на себе, що втратили таку бажану вікторію.

Містяни відкрили рахунок на 39-й хвилині, коли після багатоходової комбінації відзначився їхній кращий бомбардир Анатолій Нурієв. Господарі продовжували гостро атакувати й ще в першому таймі могли зняти з порядку денного питання про переможця, але Богдан Оринчак та Андрій Ткачук схибили з близької відстані.

Після перерви минайці продовжували домінувати й лише поперечина врятувала гостей від другого пропущеного м’яча після пострілу Петра Стасюка. На 55-й хвилині становище «Інгульця» ще більше ускладнилося після вилучення захисника Андрія Семенка, а господарі й надалі розтринькували гольові моменти, коли хибили Олексій Шпак та Василь Пиняшко. Покарання відбулося на 73-й хвилині: після флангового проходу Олександра Козака на випередження вміло зіграв Олександр Мішуренко, який вирівняв становище — 1:1.

Коли учасники матчу в Минаї, який через негоду розпочався із запізненням, ще тільки виходили на поле, вони вже знали результат поєдинку в Миколаєві, де містяни дали бій лідеру — львівському «Руху». Першими до спекотної погоди призвичаїлися господарі, які на 36-й хвилині досягли свого, коли після сольного проходу відзначився новобранець Вадим Яворський. Галичани зрівняли рахунок відразу після перерви, коли чітко розіграну комбінацію завершив влучним ударом Ростислав Русин. Він же в компенсований час міг оформити дубль, але з близької відстані схибив. Оскільки й миколаївці не реалізували свої гольові моменти, нічийний підсумок слід визнати справедливим.

Футболісти «Миколаєва» у спекотливу погоду зуміли зупинити лідера — «Рух». Фото www.mfc.mk.ua

«Я вдячний хлопцям за дотримання ігрової дисципліни, — сказав після фінального свистка головний тренер господарів Ілля Близнюк. — Ми добре вивчили суперника й вирішили не ризикувати, довіривши місце на полі досвідченим виконавцям. Чинили гідний опір і прикро, що пропустили після безглуздої помилки біля своїх воріт. Хоча коли б у кількох моментах не забракло холоднокровності, то сміливо можна було б розраховувати на перемогу…»

Втратами очок «Руху», «Інгульця» та «Миная» відразу скористалися футболісти харківського «Металіста 1925», які прогнозовано перемогли аутсайдера, «Черкащину», і очолили турнірну таблицю. У слобожан два м’ячі до свого активу записав бразильський легіонер Фрейтас Рібейро.

Ще дві команди з чільної групи, «Волинь» і «Оболонь-Бровар», з’ясовували стосунки в Луцьку. Оскільки головний тренер лучан Андрій Тлумак та його помічник Андрій Сапуга перебувають на лікарняному, діями господарів сьогодні керував Руслан Мостовий, який очолює «Волинь» U-19. Суперники не зуміли виставити бойові склади, причому в обох виникли кадрові проблеми з нападниками. Лучанам не міг допомогти травмований бомбардир Станіслав Куліш, а киянам — Олександр Батальський.

На 39-й хвилині нагадав про себе досвідчений Денис Кожанов, який вивів «Волинь» уперед. Це був його 12-й гол у поточному чемпіонаті. «Пивоварам» уже нічого не залишалося, як після перерви різко додавати обертів, аби перехопити ініціативу. Кияни переважно наступали правим флангом, мав нагоду відзначитися Ігор Мединський, але не влучив у падінні у ствір з лінії воротарського майданчика. Обороні «Волині» на чолі з ветераном Тарасом Михаликом довелося докласти чималих зусиль, аби втримати переможний рахунок. 1:0, і «Волинь» наздогнала «Металіст 1925» з «Інгульцем».

6

Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 ФК «Авангард» Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) за вихід на поле футболіста, не внесеного до рапорту.

21.04.2024 16:01

Перша ліга. «Інгулець» здолав «Карпати», а «Металург» продовжує падіння

У 5-му турі в епіцентрі уваги були два поєдинки в чемпіонській групі,...

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...