Прем’єр-ліга. «Динамо» в матчі із чотирма пенальті перемогло «Колос» та закріпилося на другій сходинці

Після вчорашньої перемоги «Зорі» над «Десною» динамівцям потрібно було заробляти очки, щоб знову відірватися від переслідувача.

Ковалівці мали чудовий шанс відзначитися першими, коли на початку другого тайму у ворота «Динамо» було призначено 11-метровий за гру рукою Попова. Але Бущан парирував удар Богданова. Невдовзі правила у своєму штрафному порушив уже гравець «Колоса» Петров, за що отримав другу жовту картку й вилучення. Пенальті вдало виконав Циганков, який вийшов на заміну. Невдовзі рефері призначив третій 11-метровий у матчі — цього разу у ворота біло-синіх. Вільхамссон із позначки рахунок зрівняв.

За час, що залишився, арбітр Бойко двічі вдавався до перегляду відеоповторів за допомогою системи VAR із приводу можливого призначення пенальті у ворота «Колоса». У першому випадку підозра щодо порушення не підтвердилася, а в другому — покарання відбулося, що дозволило Де Пені встановити остаточний рахунок — 2:1.

У складі «Динамо» участь у поєдинку взяли футболісти збірної України: Миколенко, Шабанов, Буяльський (замінений на 90-й хвилині), Шепелєв, Циганков (вийшов на заміну на 46-й хвилині, гол).

«Динамо» — «Колос» — 2:1 (0:0)

Голи: Циганков (64, з пенальті), Де Пена (87, з пенальті) — Вільхамссон (69, з пенальті).

На 53-й хвилині Богданов («К») не реалізував пенальті.

Призначено офіційних осіб на матчі 27-го туру Vbet Ліги

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на ма...

30.07.2021 11:00

Призначено офіційних осіб на матчі 2-го туру Прем’єр-ліги

06.11.2020 22:55

Прем’єр-ліга. «Колос» переміг на виїзді «Дніпро-1» та піднявся на четверте місце

9-й тур Прем’єр-ліги розпочався сьогодні матчем у Дніпрі. Раху...

29.07.2020 23:58

Прем’єр-ліга. «Колос» переміг «Маріуполь» у фіналі плей-офф та виборов путівку до Ліги Європи

Долю фінального матчу за право участі в Лізі Європи-2020/2021 було вир...