Сергій Сапронов: «Дівчата вірили, що в них обов’язково буде нагода посперечатися за путівку на Євро»

На останньому засіданні Виконавчого комітету УЄФА, у роботі якого брав участь президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, було визначено терміни проведення еліт-раунду чемпіонату Європи 2020 року серед дівочих команд WU-17.

Суперництво точитиметься з 12-го по 20 вересня, а конкурентками наших футболісток, окрім господарок, норвежок, будуть полячки та чешки. Фінальний турнір за участю восьми збірних, до якого проб'ються лише переможці груп, проходитиме з 8-го по 14 жовтня у Швеції.

— Коли я зі своїми помічниками повідомляв у телефонному режимі своїм підопічним цю новину, вони не приховували своєї радості, — сказав головний тренер збірної України WU-17 Сергій Сапронов у коментарі офіційному сайту УАФ. — Дівчата вірили, що в них обов’язково буде нагода посперечатися за путівку до фінальної частини змагань.

— А як у ваших підопічних справи з дотриманням карантинних вимог?

— Ми постійно спілкуємося з їхніми клубними тренерами, і тішить, що всі футболістки здорові. Важливо, що навіть ті дівчата, що були травмовані, уже залишили лазарет. Хоча переважна більшість із них поки що змушена займатися за індивідуальною програмою.

— Коли плануєте знову зібратися разом ?

— Наприкінці лютого в Харкові ми не тільки тренувалися, але й зіграли два спаринги. Безпосередньо перед від’їздом до Норвегії, швидше за все, доведеться обмежитися тижневими спільними заняттями. Утім, якщо відверто, мене більше непокоїть, як підопічним уникнути проблем з ігровою практикою. Адже поки що невідомо, чи відбудеться поновлення чемпіонату України серед жіночих команд, коли розпочнеться новий сезон. Дуже сподіваюся, що до кінця червня з’явиться конкретика й щодо цього.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
25.08.2021 13:01

Сергій Сапронов: «Деякі позиції в захисті та нападі треба підсилювати»

Із 23-го по 30 серпня в Пущі-Водиці дівоча збірна України (WU-17) пров...

17.08.2021 17:36

WU-17: оголошено склад дівочої збірної України на НТЗ у рамках підготовки до Євро-2022

Головний тренер дівочої збірної України WU-17 Сергій Сапронов оприлюдн...

14.03.2021 13:18

Сергій Сапронов: «Ставитиму перед підопічними одне завдання — підвищитися в класі»

Головний тренер дівочої збірної України WU-17 Сергій Сапронов прокомен...

24.04.2020 15:16

WU-17: скасовано Турнір розвитку УЄФА, де мала виступити дівоча збірна України

Міжнародний турнір серед дівочих збірних WU-16/17, який мав відбутися...

Підписатися на новини