Євро-2022 з футзалу: УЄФА змінив дати проведення кваліфікації

Виконавчий комітет УЄФА, у засіданні якого в режимі відеоконференції брав участь президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, ухвалив рішення щодо матчів кваліфікації чемпіонату Європи з футзалу 2022 року.

За інформацією офіційного сайту УЄФА, було змінено дати проведення поєдинків плей-офф кваліфікаційного раунду — вони відбудуться 2—11 листопада 2020 року. Водночас ігри групового раунду відбору та подальшого плей-офф заплановані на період із 6 грудня 2020 року по 17 листопада 2021 року.

Нагадаємо, що збірна України розпочне свій шлях саме у груповому раунді кваліфікації. Там 32 команди (16 учасників еліт-раунду кваліфікації ЧС-2020, дев'ять переможців груп відбірного раунду й сім переможців стикових матчів) будуть розбиті на вісім груп по чотири команди. Уперше в історії турніру команди на цій стадії гратимуть проти опонентів удома й на виїзді, провівши проти кожного суперника по групі по два поєдинки. Вісім переможців груп і шість кращих володарів других місць приєднаються до Нідерландів у фінальній стадії.

Два володарі других місць, які не пробилися до фінального турніру напряму, зіграють стикові матчі. Порядок зустрічей визначить жеребкування. Переможець стикових матчів приєднається до інших 15-ти учасників фінальної стадії.

Поєдинки фінального турніру проходитимуть в Амстердамі та Гронінгені. 16 команд будуть розбиті на чотири групи. Дві кращі команди з кожної групи вийдуть до 1/4 фіналу.

Зазначимо, що через пандемію коронавірусу Covid-19 жеребкування групового етапу кваліфікації попередньо було перенесено на 7 липня поточного року.

Євро-2022 з футзалу. Календар турніру

Жеребкування групового етапу кваліфікації: 7 липня 2020 року (Ньйон).

Груповий етап та стикові матчі кваліфікації: 6 грудня 2020 року — 17 листопада 2021 року.

Жеребкування фінального турніру: кінець 2021 року.

Фінальний турнір: 19 cічня — 6 лютого 2022 року, Амстердам і Гронінген (Нідерланди).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини