Євро-2020 (U-19): УЄФА визначив новий графік турніру

На засіданні Виконавчого комітету УЄФА, яке проходило в режимі відеоконференції й у роботі якого брав участь президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, було визначено терміни еліт-раунду та фінального турніру Євро-2020 серед юнацьких збірних U-19.

Еліт-раунд проходитиме із 2-го по 8 вересня. Фінальний турнір буде розділений на дві стадії. Груповий етап за участю двох груп по чотири команди проходитиме із 7-го по 14 жовтня в Північній Ірландії. Два переможці груп та дві команди, що посядуть другі місця, вийдуть до півфіналу, тоді як дві команди, що фінішують третіми, братимуть участь у матчі плей-офф, щоб визначити п'яту команду, яка отримає путівку на чемпіонат світу U-20. Усі поєдинки стадії плей-офф фінального турніру будуть зіграні в Північній Ірландії з 11-го по 14 листопада.

Нагадаємо, що в еліт-раунді відбору на Євро-2020 має виступити і збірна України U-19, яку очолює Олег Кузнецов. Синьо-жовті зіграють із Данією, Латвією та Англією. Путівку до фінальної частини чемпіонату Європи отримає лише переможець квартету.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини