Останні новини клубів ПФЛ: Іван Федик очолив «Рух», «Інгулець» узяв гору над представником еліти

Усе менше часу залишається до рестарту першолігового чемпіонату України, який заплановано на 24 червня.

Усі учасники докладають зусиль, аби добре підготуватися до нових випробувань. У центрі уваги опинився лідер, «Рух»: через проблеми зі здоров’ям команду залишив головний тренер Юрій Бакалов, якого замінив 32-річний Іван Федик. Новий керманич торік уже працював у «Русі», де був асистентом Леоніда Кучука.

Тим часом один із переслідувачів «Руху», «Інгулець», днями провів ще два спаринги. Спочатку підопічні Сергія Лавриненка вдома перемогли запорізький «Металург» (3:1), а потім у гостях завдали поразки елітному «Дніпру-1» (2:0). Після перерви рахунок відкрив легіонер «Інгульця» Младен Бартулович. У середині другого тайму становище міг вирівняти Владислав Супряга, але, виконуючи пенальті, програв дуель досвідченому голкіперу Богдану Шусту. Закріпив звитягу гостей Ігор Загальський.

«Оболонь-Бровар» на своїй базі в Бучі приймала «Черкащину». У дебюті черкащани вийшли вперед після пострілу Ростислава Таранухи. Лише на 52-й хвилині «пивовари» зрівняли рахунок (відзначився Олег Слободян), а наприкінці матчу їм вдалося забити переможний м'яч — 2:1.

16 червня свій черговий спаринг провело й «Прикарпаття» — з «Агробізнесом». Іванофранківці змусили гостей капітулювати в середині другого тайму після удару Романа Барчука. Проте подоляни в компенсований час зуміли врятуватися від поразки завдяки нестандартним діям Богдана Іванченка — 1:1.

Наостанок повідомимо, що півфіналіст Кубку України, «Минай», поповнив свої лави відразу трьома новачками, найдосвідченіший серед яких, Олег Голодюк, відомий за виступами за «Карпати» та «Ворсклу». Ще один півзахисник, Данило Книш, раніше захищав кольори друголігового «Калуша», а нападник Сергій Машталір у першій частині сезону забивав голи за «Ужгород».

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...