Expert club Parimatch повертається: тема — відновлення футболу після карантинних заходів

16 червня на терасі PM Hall (КВЦ «Парковий») відбудеться перше цьогорічне засідання Експерт-клубу Parimatch (початок — о 15.00). Формат, що став традиційним у 2019 році, знову збере разом популярних футбольних експертів та функціонерів, щоб підняти найактуальнішу тему — відновлення футболу після карантинних заходів, викликаних Covid-19.

Світова пандемія Covid-19 внесла суттєві корективи в усі життєві процеси, особливо ж позначилася на форматах проведення масових заходів, до числа яких входить і найулюбленіший спорт мільйонів  футбол. Призупинення внутрішніх чемпіонатів, зміна дат та локацій проведення Ліги чемпіонів та Ліги Європи, перенесення Євро-2020 на 2021 рік…

Та поступово спортивні змагання відновлюються! Так, поки що з рядом обмежень та нових норм. Але найголовніше — уболівальники знову можуть із захватом та азартом спостерігати за грою своїх улюбленців!

Символічно, що перший цьогорічний Експерт-клуб Parimatch присвячений саме поверненню футболу!

Експерти, серед яких віце-президент та генеральний секретар Української асоціації футболу Юрій Запісоцький, асистент головного тренера національної збірної України Олександр Шовковський, захисник національної збірної України Сергій Кривцов та головний тренер збірної України U-16 Cергій Нагорняк, обговорять плани та перспективи проведення осінніх матчів головної команди країни, підготовку та плани юнацьких збірних, проаналізують поточну ситуацію та загалом вплив Covid-19 на український футбол.

Окремою темою обговорення стане зростання під час карантину популярності напрямку кіберфутболу та створення за ініціативи УАФ Української асоціації електронного футболу, президентом якої на XXIII Конгресі УАФ обрано Владислава Шовковського.

Зважаючи на чинні обмеження, зі ЗМІ на заході можуть бути присутні не більше чотирьох знімальних груп  (із розрахунку журналіст та оператор).

Решта представників ЗМІ, що бажають узяти участь в експерт-клубі, зможуть зробити це онлайн, залишивши подання на акредитацію за адресою [email protected] та отримавши індивідуальне запрошення на відеоконференцію.

Дата: 16 червня 2020 року (15.00).

Місце зустрічі: літня тераса КВЦ «Парковий» (м. Київ, Паркова дорога, 16а).

Модератор заходу — прес-аташе національної збірної України Олександр Гливинський.

Приєднуйтесь онлайн до Експерт-клубу Parimatch та беріть участь в обговоренні найактуальнішої теми  повернення українського футболу!

НОВИНИ ПО ТЕМІ
16.07.2021 18:01

Відбулися навчально-тренувальні збори для арбітрів УПЛ, ПФЛ та УПЛ (U-19)

Із 7-го по 15 липня в Будинку футболу та на полях НТК ім. В. Баннікова...

15.07.2021 19:27

На Площі зірок з’явилася зірка Олексія Михайличенка

14 липня в Києві поруч із ТРЦ «Гуллівер» на Площі зірок з&...

14.07.2021 09:00

15 липня буде підписано тристоронній меморандум про співпрацю

15 липня о 15.00 на НСК «Олімпійський» Міністерство у спра...

Підписатися на новини