М’яч Ігоря Харатіна не допоміг його «Ференцварошу» ще більше відірватися від переслідувача в чемпіонській гонці в Угорщині

У матчі 28-го туру чемпіонату Угорщини «Ференцварош» Ігоря Харатіна, що запрошувався Андрієм Шевченком на березневий збір національної команди, на виїзді зіграв внічию з «Пакшем» — 2:2.

Наш півзахисник вийшов у стартовому складі, відіграв повний поєдинок та на 82-й хвилині відзначився забитим м’ячем. Утім, гості, виграючи до 90+2-ї хвилини з рахунком 2:0, примудрилися двічі пропустити.

У підсумку «Ференцварош» залишився на чолі турнірної таблиці чемпіонату Угорщини, випереджаючи найближчих конкурентів із «Фехервару» на дев’ять пунктів.

Додамо, що в цьому сезоні Ігор Харатін провів у складі свого клубу 41 матч, в якому забив два м’ячі та відзначився двома гольовими передачами.

Олександр Зубков, якого в березні Андрій Шевченко включав до резервного списку збірної України, також провів на полі весь ігровий час, а загалом у сезоні-2019/2020 зіграв за «Фраді» 38 матчів, забив 10 м’ячів та віддав 10 результативних пасів.

25.04.2024 14:00

Стало відоме місце проведення товариського матчу Польща — Україна

Як вже повідомлялося, у межах підготовки до Євро-2024 7 червня збірна...

23.04.2024 11:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: Довбик знову забив за «Жирону», а Мудрик програв півфінал Кубку Англії

Минулого вік-енду у складах своїх клубів на поле виходило восьмеро лег...

19.04.2024 16:30

Вік-енд для легіонерів збірної України: кубковий півфінал Мудрика та іспанське Ель-Класіко Луніна

Прийдешній ігровий клубний вік-енд для легіонерів збірної України, яки...