Президент ФІФА Джанні Інфантіно привітав учасників XXIII Конгресу Української асоціації футболу

Президент ФІФА Джанні Інфантіно звернувся до учасників XXIII Конгресу УАФ:

«Шановні друзі з українського футболу, шановний президенте! Сьогодні мені дуже приємно сказати кілька слів із нагоди проведення 23-го конгресу асоціації.

Минулий рік став неймовірним для вас, для вашої футбольної асоціації, для вашого футболу. Ви — чемпіони світу! Ви здобули титул серед 20-річних у фіналі проти Південної Кореї в Польщі. Ми всі пам’ятаємо ту гру та емоції кількамісячної давнини, які ви дарували всьому українському народу. І не лише йому, а й фактично всьому світу.

Ви також блискуче кваліфікувалися на Євро. На наступне Євро, яке відбудеться вже за рік. Ваш головний тренер Шевченко — фантастичний гравець та надзвичайна людина, що втілює в життя футбольні цінності.

Дорогі друзі, це, очевидно, також дуже складний час, пов’язаний із кризою через COVID-19. Ми у ФІФА намагаємося допомогти, складаємо план підтримки, надаючи кошти, зокрема, із програми FIFA Forward. І ми працюємо над тим, щоб допомагати ще більше як Українській асоціації футболу, так і іншим асоціаціям в усьому світі.

Але ми повинні також дивитися в майбутнє. Ви вже робите це, ви вже відновили матчі вашої ліги. У вас є проект будівництва домівки для національних команд — проект, який ми у ФІФА підтримуємо також.

І моє побажання для вас, окрім тієї роботи, що вже проводиться в контексті клубів і збірної на чоловічому та юнацькому рівнях, — так само добре працювати, що ви вже й робите, на жіночому та дівочому рівнях. Тому що ці конкретні галузі футболу мають величезний потенціал!

Ви також знаєте про мої спогади про Україну, де я був разом із вами, організовуючи чемпіонат Європи кілька років тому. Тому я з нетерпінням чекаю можливості повернутися до України знову. Завітати до вас, обговорити український футбол і побачити, як ми можемо допомогти вам зробити його кращим.

Зважаючи на це, я бажаю вам чудового та плідного конгресу. І, що найважливіше, — насамперед здоров’я! Тому бережіть себе, будьте здорові, і я сподіваюся, що вже незабаром ми побачимося!»

НОВИНИ ПО ТЕМІ
29.05.2021 13:02

Офіційно. ІФАБ подовжила дію поправки до правил щодо п'яти замін однієї команди в матчі

Під час чергового засідання Ради директорів ІФАБ було ухвалено рішення...

02.02.2021 14:41

Дисциплінарний комітет ФІФА поширив дію санкцій КДК та АК УАФ по всьому світу

Дисциплінарний комітет ФІФА повідомив УАФ про надання worldwide effect...

11.01.2021 17:40

Представники України у списках ФІФА на 2021 рік: арбітри, асистенти арбітра, арбітри з футзалу та пляжного футболу

Суддівська колегія ФІФА оприлюднила список арбітрів, які були затвердж...

25.12.2020 16:10

Рішення Ради ФІФА щодо чемпіонатів світу серед жіночих та юнацьких збірних

Бюро Ради ФІФА ухвалило кілька важливих рішень щодо наступних жін...

Підписатися на новини