Останні новини клубів ПФЛ: поповнення у штабі «Чорноморця» та готовність стадіону «Миная» до використання системи VAR

Більшість команд першої ліги чемпіонату України готуються до нових випробувань.

Перші контрольні матчі зіграли «Рух», «Оболонь-Бровар», «Минай» та «Черкащина», які зустрічалися з представниками еліти. Зокрема, львів’яни не поступилися у спарингу гранду українського футболу, київському «Динамо», — 0:0.

Поступово заповнюються вакансії в тренерському штабі «Чорноморця». Відтепер за підготовку воротарів команди відповідатиме Євген Боровик, який у 2015—2016 роках виступав за одеситів, пропустивши у 36-ти поєдинках 47 м’ячів. Залишили «Чорноморець» цього тижня за обопільною згодою Олексій Зінкевич, Денис Норенков та Михайло Калугін.

Футболісти «Чорноморця» провели двосторонню гру на своїй тренувальній базі в Совіньйоні. Фото chernomorets.odessa.ua

А от капітан ще однієї команди з Одещини, «Балкан», Микола Златов доволі несподівано вирішив завершити кар’єру гравця. За «Балкани» він виступав упродовж 13-ти сезонів і надалі працюватиме в клубній структурі.

Активно готуються до відновлення чемпіонату й півфінального кубкового протистояння з «Динамо» й футболісти «Миная». До речі, кілька днів на Закарпатті перебувала спеціальна комісія, яка дійшла висновку, що стадіон «Минай» відповідає критеріям для застосування системи VAR.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини