До уваги учасників змагань УПЛ та Кубку України з футболу!

Завтра, ‪30 травня, поновляться змагання у Прем'єр-лізі та Кубку України з футболу. Дана подія стала можливою у зв'язку із прийняттям УАФ та Міністерством охорони здоров'я України рішень, що регламентують порядок проведення матчів УПЛ в умовах карантину.

Такими є «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та «Тимчасовий протокол для організації та проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19». 

УАФ доводить до відома клубів, що беруть участь у змаганнях УПЛ та Кубку України, що вищевказані документи є обов'язковими до виконання на період дії карантину в Україні. У разі виявлення випадків їхнього недотримання інформація передаватиметься до органів здійснення футбольного правосуддя УАФ для застосування санкцій за невиконання регламентних норм з організації та проведення матчів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини