Офіційно. Виконавчий комітет УАФ ухвалив рішення про внесення тимчасових змін до Регламенту УПЛ

Відбулося засідання Виконкому УАФ із використанням засобів зв’язку, за підсумками якого було ухвалено рішення щодо тимчасових змін до Регламенту УПЛ.

Розглянувши звернення УПЛ № 118 від 28.05.2020 стосовно внесення тимчасових змін до Регламенту УПЛ, Виконком УАФ вирішив:

— на час дїі Тимчасових змін до Правила № 3 Правил гри у футбол відповідно до циркуляру ІФАБ від 05.05.2020 № 19 внести зміни до п.п. 1.1 ст. 13 Регламенту УПЛ, якими передбачити можливість внесення до рапорту арбітра на футбольні матчі УПЛ та Кубку України з футболу прізвища та імена не більше 20-ти футболістів (11-ти основних i дев’яти запасних);

— на час дії на території України карантинних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, внести зміни до ч. 1 ст. 10 Регламенту УПЛ, ч.ч. 3.4., 3.6 ст. 3 Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу, якими надати право футбольним клубам проводити домашні матчі змагань на стадіонах не в місті постійного розташування й державної реєстрації клубу за рішенням Дирекції УПЛ та Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ у випадку заборони органами державної влади проводити футбольні матчі в певних регіонах України.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини