Арбітри та асистенти арбітра УПЛ готові до відновлення сезону-2019/2020

28—29 травня в Києві арбітри та асистенти арбітра Прем’єр-ліги готуватимуться до поновлення матчів чемпіонату України серед команд Favbet-Ліги сезону-2019/2020.

Дводенна підготовка розпочалася для офіційних осіб матчів вітчизняного елітного дивізіону зі складання тестів YO-YO та ARIET на НТК ім. В. Баннікова.

Фото Павла Кубанова

Голова Комітету арбітрів Української асоціації футболу Лучано Лучі залишився приємно враженим результатами своїх підопічних, зважаючи на їхнє тривале перебування на карантині й на те, як складно активно та регулярно підтримувати форму під час перерви у змагальному режимі.

Фото Павла Кубанова

«Незважаючи на паузу, арбітри та асистенти арбітра повернулися до роботи без жодних проблем із фізичною формою. Хороші результати, які вони показали під час сьогоднішніх тестів, свідчать про їхню стовідсоткову готовність працювати на матчах УПЛ уже цими вихідними», — відзначив гарні кондиції всіх представників арбітражного корпусу Лучано Лучі.

Фото Павла Кубанова

Сьогодні на учасників дводенних зборів також чекає тестування з правил гри та відеотест УЄФА в Будинку футболу, а у п’ятницю вони візьмуть участь в обговоренні відеоматеріалів із матчів весняної частини чемпіонату УПЛ сезону-2019/2020.

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
08.12.2021 09:30

Українські арбітри працюватимуть на матчі шостого туру групового раунду Ліги конференцій УЄФА

На поєдинку шостого туру групового раунду Ліги конференцій-2021/2022 у...

25.07.2021 13:20

Українські арбітри судитимуть матч Ліги конференцій

Українські судді працюватимуть на матчі другого кваліфікаційного раунд...

13.11.2020 11:03

Катерина Монзуль: список історичних призначень арбітра ФІФА поповнюється

Представники українського суддівського корпусу отримали від УЄФА істор...

Підписатися на новини