«Ференцварош» Ігоря Харатіна здобув другу поспіль перемогу в поновленому чемпіонаті Угорщини
У другому поєдинку після поновлення першості Угорщини «Ференцварош» Ігоря Харатіна, який отримував запрошення до збірної України в березні, на чужому стадіоні зійшовся з «Уйпештом».
Наш футболіст вийшов у стартовому складі й провів на полі весь матч, що закінчився перемогою команди Сергія Реброва з рахунком 1:0.
Наразі, маючи в активі 59 очок, «Ференцварош» упевнено очолює турнірну таблицю, випереджаючи найближчих переслідувачів із «Фехервару» на дев'ять пунктів.
Олександр Зубков, який у березні ввійшов до резервного списку Андрія Шевченка, відіграв 83 хвилини й отримав жовту картку.
Додамо, що в цьому сезоні Ігор Харатін провів у складі свого клубу 38 поєдинків, в яких забив один м’яч та відзначився двома гольовими передачами.
Гвардійці збірної України: ювілей Караваєва, мініювілеї Забарного та Яремчука й стрибок Циганкова до топ-20
Після двох листопадових матчів відбору ЧС-2026, проти Франції (0:4) та...
Дебютанти збірної України за часів Сергія Реброва: Тарас Михавко став 18-м
13 листопада у грі проти Франції в Парижі в межах відбору ЧС-2026...
Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «Сьогодні в нас дійсно була команда»
Після матчу відбору ЧС-2026 з Ісландією у Варшаві (2:0) головний...
Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «Усі розуміють, що наступний матч буде вирішальним»
Після матчу відбору ЧС-2026 із Францією в Парижі (0:4) головний т...