Євро-2020: збірна України зіграє в Бухаресті, який підтвердив наміри прийняти турнір у 2021 році

На чемпіонаті Європи збірна України зіграє в Бухаресті, який у вівторок підтвердив готовність прийняти турнір у 2021 році. 

Федерація футболу Румунії відправила гарантійний лист на адресу УЄФА, в якому підтвердила готовність столиці країни стати одним із господарів Євро-2020 у 2021 році. Про це повідомив офіційний сайт ФФР

«Федерація футболу Румунії надала УЄФА гарантійний лист для підтвердження можливості проведення чемпіонату Європи з футболу в Бухаресті. Таким чином, Румунія офіційно підтвердила свою участь в організації цього важливого спортивного заходу», — ідеться у повідомленні ФФР.

Як відомо, УЄФА переніс термін проведення Євро-2020 на літо 2021 року. Тому міста-господарі мали переробити гарантійні листи, що пітверджували їхній намір прийняти турнір.  

Нагадаємо, Бухарест прийматиме три матчі групової стадії Євро-2020, а також один — 1/8 фіналу. Саме у столиці Румунії пройдуть три поєдинки групи С, в якій разом з Австрією та Нідерландами виступатиме й Україна. Ще одна команда квартету визначиться у стикових матчах Ліги націй. Підопічні Андрія Шевченка повинні провести в Бухаресті два матчі.

Матчі Євро-2020 у Бухаресті

Група С

Австрія — переможець плей-офф Ліги націй D/A        

Україна — переможець плей-офф Ліги націй D/A      

Україна — Австрія                                                    

1/8 фіналу

Переможець групи F — третя команда A/B/C        

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини