Комітет арбітрів УАФ визначив процедуру призначення офіційних осіб на товариські матчі на період карантину в Україні

Усі клуби, які мають намір проводити товариські матчі, повинні заздалегідь звертатися до відповідних ліг, ідеться в прес-релізі Комітету арбітрів УАФ.

Якщо ліга дозволяє проведення товариського матчу, вона має звернутися за дозволом на залучення офіційних осіб матчу (арбітри, асистенти арбітрів) до КА УАФ.

Комітет арбітрів УАФ звертає увагу, що офіційним особам матчу (ООМ) усіх рівнів змагань категорично забороняється проведення будь-яких матчів, у тому числі товариських, без отримання на це дозволу від КА УАФ.

Призначення на такі товариські матчі здійснюватиме тільки й лише безпосередньо КА УАФ після отримання відповідних листів-звернень від ПЛ та ПФЛ тощо, в яких має міститися:

— дозвіл від відповідної ліги на їхнє проведення;

— зобов'язання щодо забезпечення безпеки для здоров'я ООМ;

— зобов'язання щодо організації та проведення тестів на коронавірус для ООМ;

— фінансові гарантії щодо сплати всіх витрат, пов'язаних з організацією та проведенням тестів на коронавірус (тест за три дні до матчу, але в будь-якому випадку з отриманням його результату мінімум за 24 години до початку такого матчу);

— фінансові гарантії щодо забезпечення проїзду в обидва боки, проживання та харчування ООМ (у випадку, якщо це буде потрібно).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини