Триває дистанційне навчання фахівців арбітражу УАФ

За підтримки голови Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі інструкторською групою комітету щотижня готуються відповідні навчальні матеріали та проводяться майстер-класи у форматі дистанційного навчання з використанням різноманітних сучасних технологій, в яких беруть участь усі категорії арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу Всеукраїнських змагань з футболу серед професіональних команд клубів УПЛ та ПФЛ України.

На цьому етапі здебільшого використовувалися відеоматеріали УПЛ весняної частини змагань сезону-2019/2020. Головною метою цього заходу є підтримка ігрового тонусу, розвитку професійних навичок та намагання досягнення однаковості думок щодо окремих трактувань ігрових ситуацій, які б відповідали сучасним вимогам Правил гри та методичних рекомендацій ІФАБ, УЄФА та УАФ.

Цього тижня було завершено самоаналіз матчів 19—23 турів УПЛ та 1/4 фіналу Кубку України. Підбиваючи проміжні підсумки, можна констатувати, що практично всі учасники цього заходу з певною мірою зацікавленості та відповідальності ставляться до навчання, демонструючи непогані результати, які надають упевненості щодо готовності до застосування отриманих навичок під час проведеня практичного арбітражу та спостереження арбітражу футбольних матчів.

Наразі інструкторами КА УАФ готується новий підбір різноманітних навчальних відеоматеріалів для подальшого дистанційного навчання, що буде продовжуватися до завершення карантину, пов’язаного з пандемією COVID-19, та повернення всієї футбольної спільноти на футбольні поля України, повідомляє Комітет арбітрів УАФ.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини