Pep's City. Нова книга про роботу Гвардіоли в «Манчестер Сіті»

Офіційний партнер національної збірної команди України з футболу, ТМ Parimatch, поповнює свою серію онлайн-бібліотеки Parimatch, присвячену світовому футболу. Нова книга Pep's City стане справжнім подарунком — особливо під час карантину.

У книзі Pep's City розповідається про те, як Хосеп Гвардіола повністю змінив менеджмент у «Манчестер Сіті» і встановив новий стандарт у британському футболі. Куди б не прийшов Пеп, його команди швидко переймають стиль іспанця й буквально перетворюються. У чому ж саме секрет успіху цього тренера? Відповідь на це питання криється на сторінках книги Pep's City.

У книзі описані перші три сезони Хосепа як коуча «Містян» — від моменту його запрошення в клуб до підбору футболістів. Про те, як команда стала вигравати трофеї рекордними темпами, розкажуть ключові фігури «Манчестер Сіті».

«У команді є гумор, і ми часто сміємося один з одного. Кожного дня в нас відбуваються якісь суперечки з приводу одягу, кожен намагається винести «модний вирок» іншому. Якщо комусь не сподобалося твоє нове взуття — стережися! Після повернення з тренування ти можеш знайти його у смітнику або прив'язаним на шнурках до стелі», — так описує атмосферу в колективі наш легіонер Олександр Зінченко.

«Доступ до різноманітної інформації сьогодні завдяки Інтернету відкритий для всіх, але при цьому знайти дійсно якісні й цікаві книги все одно буває непросто. А в дні карантину так хочеться провести час із користю й почитати про футбол в очікуванні відновлення чемпіонатів. Тому онлайн-бібліотека Parimatch намагається забезпечити всім бажаючим вільний доступ до цікавої інформації. І книга Pep's City — це наш новий подарунок уболівальникам», — підкреслив представник TM Parimatch Вадим Місюра.

Pep's City — це вже третя книга про Гвардіолу в бібліотеці Parimatch. Вона обов'язково сподобається як фанатам «Манчестер Сіті» й англійського футболу, так і поціновувачам таланту найуспішнішого тренера сучасності.

Завантажити цю та інші книги можна абсолютно безкоштовно. Книги, представлені в онлайн-бібліотеці, розкривають футбол ізсередини, дозволяючи краще зрозуміти, як живуть тренери й гравці поза межами стадіону. В онлайн-бібліотеці Parimatch для читачів також є такі книги, як «Пеп. Конфіденційно» й «Еволюція Гвардіоли», «Футбол по центру. Кройф, Пушкаш та інші, що змінили гру» та «Історія Ліги чемпіонів».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
29.01.2018 14:00

Англійський шанс Олександра Зінченка

Схоже, що Олександр Зінченко почав писати нову історію вист...

10.01.2018 11:26

Вольова перемога Олександра Зінченка та формальність Євгена Шахова

Команди півзахисників збірної України Олександра Зінченка й...

Підписатися на новини