Суперник збірної України. Чемпіонат Австрії дозволили відновити на початку червня

Футбольні змагання в Австрії планують відновити фіналом Кубку країни 30 травня, а національна першість рестартуватиме 2 червня.

Експертна група представників Міністерства охорони здоров'я та Міністерства спорту Австрії, Австрійського футбольного союзу та бундесліги сьогодні на прес-конференції представили концепцію відновлення національної першості. Про це повідомив офіційний сайт АФС.

Передбачається, що змагання стартують 30 травня фіналом Кубку Австрії між «РБ Зальцбург» та «Аустрією» (Люстенау). 2 червня планують відновити першість країни. Ігри будуть проходити без глядачів, а загальна кількість людей на стадіоні, необхідних для проведення матчу, не зможе перевищувати 200 осіб. Уряд Австрії погодився з цими термінами та правилами.

Остаточне рішення щодо графіку ігор чемпіонату Австрії наразі за представниками клубів. Воно буде прийнято на відеоконференціях: 13 травня — у вищому дивізіоні й 18 травня — у першому.

Нагадаємо, що на березневі товариські поєдинки проти Уельсу та Туреччини, що були скасовані через пандемію коронавірусу, головний тренер австрійців Франко Фода запрошував сім футболістів, що виступають у чемпіонаті країни. На цьому зборі троє виконавців мали представляти ЛАСК, двоє — «РБ Зальцбург», по одному — «Штурм» та «Рапід».

Збірна Австрії виступатиме в одній групі фінальної частини майбутнього чемпіонату Європи у 2021 році разом з Україною та Нідерландами. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини