Збірна України з кіберфутболу зіграє з топ-командою — Нідерландами!

11 травня о 20.00 на YouTube-каналі Української асоціації футболу відбудеться пряма трансляція товариського матчу між кіберфутбольними збірними командами України та Нідерландів із дисципліни PES.

Українські кіберфутболісти наполегливо змагалися за право участі у фінальній частині eEURO-2020 у Лондоні. Проте наша збірна з дисципліни PES посіла лише третє місце у кваліфікаційній групі Н, пропустивши вперед італійців, що стали лідерами групи, та чорногорців, які обійшли синьо-жовтих лише на одне очко. Тож кіберфутбольна збірна України вибула з подальшого розіграшу турніру.

Але зараз, щоб відточити свою майстерність та вивести гру на якісно новий рівень, кіберфутбольна збірна України вступить у двобій із найсильнішими — збірною Нідерландів! Помаранчеві вийшли до фінальної частини eEURO-2020 із фантастичним результатом — 10 перемог у 10-ти іграх та максимальним показником — 30 очок у загальному заліку!

Збірна України — збірна Нідерландів. Максим «Makson» Андрасюк та Сергій «Sergobibika» Марченко проти Елдріджа О’Ніла та Йоса Сонневелда.

Чотири поєдинки, які стануть гідною перевіркою для наших гравців на витривалість!

Розклад матчів

20.00. Максим «Makson» Андрасюк — Елдрідж О’Ніл.

20.30. Йос Сонневелд — Сергій «Sergobibika» Марченко.

21.00. Сергій «Sergobibika» Марченко — Елдрідж О’Ніл.

21.30. Йос Сонневелд — Максим «Makson» Андрасюк.

11 травня. 20.00. Онлайн на YouTube-каналі УАФ.

Долучайся до трансляції та підтримай збірну України у протистоянні з європейськими титанами кіберфутболу!

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини