Наталія Зінченко: «Сподіваємося зіграти 22 вересня зі збірною Чорногорії»

Про ситуацію в жіночому футболі в контексті карантину в коментарі офіційному сайту УАФ розповіла головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко:

— Ми з нетерпінням чекаємо відновлення тренувального процесу, але поки що складно сказати, скільки жіночих команд зможуть приступити до повноцінної роботи. Тішить лише те, що поки що всі вони тримаються на плаву.

— А як справи у ваших підопічних із національної збірної України?

— Згідно з карантинними вимогами всі вони працювали за індивідуальним графіком. Ми з моїми помічниками з ними часто контактуємо, і головне, що всі дівчата здорові. Залишається сподіватися, що наступ епідемії буде зупинено, і 22 вересня мої підопічні зіграють черговий календарний поєдинок чемпіонату Європи — із чорногорками.

— На березневому засіданні Виконкому УАФ було ухвалено стратегічний план розвитку жіночого футболу, який передбачає обов’язкову наявність жіночих команд у клубах УПЛ.

— Це справді історичне рішення. Знаєте, на мій погляд, одним із вагомих чинників стрімкого прогресу жіночого футболу в Європі є те, що провідні ФК взяли під свою опіку й жіночі команди. Ідеться про «Барселону», «Атлетико», «ПСЖ», «Ліон», «Баварію», «Вольфсбург», «Фіорентіну», «Челсі», «Манчестер Сіті»… З-поміж українських елітних клубів свого представника в жіночому футболі мають лише «Карпати». Переконана, що після березневого рішення Виконкому УАФ невдовзі досвід львів’ян візьмуть на озброєння й інші вітчизняні ФК. Це неабияк сприятиме популяризації жіночого футболу і зміцнить його фінансові тили.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини