Українці в Бельгії: рада нацбезпеки країни заборонила грати у професійний футбол до 31 липня

На початку квітня рада директорів клубів елітного дивізіону чемпіонату Бельгії рекомендувала генеральній асамблеї тамтешніх ліг не поновлювати сезон-2019/2020, призупинений через пандемію вірусу COVID-19.

Остаточне рішення щодо цього надважливого питання постійно відкладається. Очікувалося, що його ухвалять 4 травня. Утім, як повідомив сайт бельгійської Про-Ліги, рада директорів турніру вирішила знову перенести дату засідання генеральної асамблеї ліги. Цього разу — на 15 травня.

А сьогодні керівники бельгійського футболу отримали інформацію від ради національної безпеки країни, в якій чітко зазначено, що будь-яка професійна футбольна діяльність заборонена до 31 липня.

У новій офіційній заяві Про-Ліги йдеться про те, що «вона та клуби, звісно, поважають це рішення й у своїй роботі обов’язково врахують директиву ради нацбезпеки. Усі пропозиції буде винесено на обговорення генеральної асамблеї ліги 15 травня».

Нагадаємо, що в чемпіонаті Бельгії виступають одразу п’ятеро футболістів, яких Андрій Шевченко останнього разу включав до основного та резервного списків збірної України. Кольори «Гента» захищають Ігор ПластунРоман Яремчук та Роман Безус. За «Брюгге» грає Едуард Соболь, а за «Кортрейк» — Євген Макаренко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини