Українцям у Бельгії доведеться чекати вирішення головного питання до 15 травня

На початку квітня рада директорів клубів елітного дивізіону чемпіонату Бельгії рекомендувала генеральній асамблеї тамтешніх ліг не поновлювати сезон-2019/2020, призупинений через пандемію вірусу COVID-19.

Остаточне рішення щодо цього надважливого питання постійно відкладається. Очікувалося, що його ухвалять сьогодні. Утім, як повідомляє сайт бельгійської Про-Ліги, рада директорів турніру вирішила знову перенести дату засідання генеральної асамблеї ліги. Цього разу — на 15 травня.

У заяві, зокрема, ідеться про те, що «Про-Ліга бажає мати можливість отримати всю необхідну інформацію й розуміє, що на першому етапі виходу з карантину в країні є набагато важливіші галузі, ніж спорт. Утім, ліга сподівається, що невдовзі вона отримає чіткі сигнали від Ради національної безпеки Бельгії». Саме очікування цієї директиви стало головною причиною чергового переносу засідання асамблеї.  

Нагадаємо, що в чемпіонаті Бельгії виступають одразу п’ятеро футболістів, яких Андрій Шевченко останнього разу включав до основного та резервного списків збірної України. Кольори «Гента» захищають Ігор ПластунРоман Яремчук та Роман Безус. За «Брюгге» грає Едуард Соболь, а за «Кортрейк» — Євген Макаренко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини