Суперник збірної України. Чемпіонат Нідерландів-2019/2020 завершено без визначення переможця

Офіційний сайт чемпіонату Нідерландів повідомляє, що турнір сезону-2019/2020 через пандемію коронавірусу достроково завершено без визначення чемпіона та команд, що мали понизитися у класі.

Таким чином, футбольна влада виконала рішення уряду країни про заборону на проведення масових заходів до 1 вересня 2020 року.

Сайт інформує, що путівки до кваліфікаційних раундів Ліги чемпіонів-2020/2021 отримали «Аякс» та АЗ. У групі Ліги Європи зіграє «Феєнорд», а у кваліфікаційних раундах турніру — ПСВ та «Віллем II». Фінальний поєдинок Кубку Нідерландів, в якому мали зіграти «Феєнорд» та «Утрехт», також скасовано.

Нагадаємо, що збірна Нідерландів є одним із суперників нашої національної команди на Євро-2020, яке вже було офіційно перенесено на 2021 рік.

Додамо, що на березневі товариські поєдинки проти США та Іспанії, що були скасовані через пандемію коронавірусу, головний тренер «Помаранчевих» Рональд Куман запрошував одразу 14 футболістів, що виступають у чемпіонаті Нідерландів.

На цьому зборі АЗ мали представити п’ятеро виконавців, «Аякс» — четверо, ПСВ та «Феєнорд» — по два й «Утрехт» — один футболіст.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини